REKLAMA

Primark otworzy drugi sklep w Polsce

2020-10-15 10:25
publikacja
2020-10-15 10:25
Primark otworzy drugi sklep w Polsce
Primark otworzy drugi sklep w Polsce
/ Primark

Primark otworzy drugi sklep w Polsce. Irlandzka sieć odzieżowa wynajęła lokal o powierzchni 5 tys. mkw w poznańskiej galerii.

Po Warszawie czas na kolejny region Polski. Drugi sklep Primark będzie w poznańskiej galerii handlowej Posnania. Irlandzka firma wynajęła lokal o wielkości blisko 5 000 mkw., z czego 3 500 mkw zajmie sala sprzedażowa. Salon popularnej marki zajmie powierzchnię na dwóch poziomach w Posnanii.

Wśród produktów znanej marki znaleźć można m.in. odzież damską, męską i dziecięcą, obuwie, torby, plecaki, biżuterię, chusty, czapki, szaliki oraz wyposażenie domu. Część towarów posiada akcenty nawiązujące m.in. do kultowych filmów (Harry Potter, Gwiezdne Wojny) oraz bajek. Primark był jednym z najbardziej wyczekiwanych sklepów w Polsce, popularność może zawdzięczać bardzo niskim cenom towarów.

Pierwszy, długo wyczekiwany przez klientów, salon sieci Primark został otwarty w sierpniu tego roku w Galerii Młociny w Warszawie. W związku z pandemią COVID-19 początkowa data została przesunięta właśnie na sierpień. W warszawskim sklepie irlandzkiej firmy odzieżowej pracę zalazło 250 osób.

DF

Źródło:
Tematy
Szukasz kierowcy? Opublikuj ogłoszenie za 89,28 zł

Szukasz kierowcy? Opublikuj ogłoszenie za 89,28 zł

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
msciwy_ogorek
Nie rozumiem dlaczego wybrali Poznań a nie Kraków ?
1. Drugie największe miasto w Polsce
2. Drugie najlepiej zarabiające miasto w Polsce
3. Pierwsze miasto pod względem ilości turystów w Polsce
4. Krakusy to centusie więc Primemark byłby dla nich idealny

santoriusz
bo szakiety lubią tanią gzikę i dlatego tam zostanie umiejscowiony sklep z tanią odzieżą. Centusie niby też chytre ale bardziej dbają o to by na grzbiet coś porządnego wciągnąć.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki