REKLAMA

Primark w końcu otworzy się w Polsce. Znamy datę

2020-08-05 07:33
publikacja
2020-08-05 07:33
Informacja prasowa

Primark w końcu otworzy swój pierwszy sklep w Polsce. Choć zapowiedzi te zaczęły pojawiać się już w 2018 roku, a ustalona wcześniej data została przesunięta przez koronawirusa, to teraz, zgodnie z informacją sieci, ma ruszyć 20 sierpnia.

Informacje dotyczące otwarcia pierwszego Primarka w Polsce, pojawiły się już w sierpniu 2018 roku. Pod koniec zeszłego roku podano, że nastąpi to wiosną 2020 w warszawskiej Galerii Młociny. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany i na zakupy w irlandzkiej sieciówce musieliśmy jeszcze poczekać. Teraz podano, że Primark ruszy 20 sierpnia o godzinie 10:00.

- Bardzo cieszymy się z otwarcia naszego pierwszego sklepu w Warszawie. Primark jest już dobrze znaną marką w Polsce, dlatego tym bardziej cieszy nas możliwość zaoferowania klientom z Warszawy i regionu “niesamowitej mody w niesamowitych cenach” oraz to, że staniemy się częścią lokalnej społeczności warszawskiej. Polska jest ważnym rynkiem dla sieci Primark i stanowi kolejny kamień milowy w naszej ekspansji w Europie Środkowo-Wschodniej - mówi Maciej Podwojski, menedżer w Primark Polska.

Warszawski sklep, który stworzył 250 miejsc pracy, zajmuje 3 660 mkw. powierzchni handlowej na dwóch piętrach. Dla klientów przygotowano 30 kas oraz m.in. dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. Z myślą o bezpieczeństwie pracowników i klientów w sklepie zapewniono liczne środki ochronne:

Zasady utrzymywania dystansu społecznego:

  • w sklepie umieszczono czytelne oznakowanie oraz naklejki na podłodze,
  • wyznaczeni pracownicy oraz dodatkowy personel ochrony, będą udzielać  klientom niezbędnych wskazówek, aby podczas ich wizyt w sklepie ograniczać kontakt z innymi.

Ochronę osobistą pracowników i klientów:

  • środki do dezynfekcji rąk dla pracowników i klientów zostaną udostępnione przy wejściu do sklepu, na jego terenie oraz na zapleczu. Dodatkowo, zgodnie z wytycznymi, pracownikom zostaną udostępnione maseczki ochronne,
  • w celu ochrony klientów i pracowników, przy kasach zainstalowane zostały osłony Perspex.

Wzmożoną dbałość o czystość sklepu:

  • zwiększona została częstotliwość i rygor utrzymywania czystości sklepu, ze szczególnym uwzględnieniem punktów często dotykanych przez klientów i pracowników, takich jak, kasy, schody ruchome, windy i strefy dla pracowników na zapleczu.

DU

Źródło:
Tematy
Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Advertisement

Komentarze (14)

dodaj komentarz
katzpodola
nastepne jedno wielkie gówno
heimir
Bardzo lubię ten sklep, można kupić naprawdę dobre rzeczy które się nie niszczą za pare £. Mam tylko nadzieję że nie będą oferować niższej jakości dla Polaków jak np niemieckie firmy.
marxs
stop chińskim rakotwórczym śmieciom!!!!
khh
HAHAHAHA, wielki znawca marketingu i ekonomii sie znalazl xD Akuratnie Primark nie szyje w Chinach bo tam jest za drogo. I co ty na to misiu? Nie przyszlo ci to do glowki, co?
stachsgh
Witam !!
No to będzie otwarcie i wielka biba zapewne oraz jakieś skandale które możemy oglądać z innych sklepów. Ale to przynajmniej śmiech z tych wariatów https://www.youtube.com/watch?v=oVrdIXQ2g30
qart
LPP ma trudny czas przed sobą, podoba jakość taniej o 80%.
santoriusz
targowiska również jak ceny będą takie jak np w Londynie to co niektórzy mocno się zdziwią jak zobaczą
prs
Jakby w Polsce nikt nie wiedzial jak kupic ciuchy z Chin czy prowadzic troche wiekszy sklep odziezowy..
Szkoda gadac, nastepny obcy bedzie doil Polakow..
khh
Widocznie nikt nie wie, wszyscy sa zajeci grillowaniem podlych kielbach za pieniadze z 500+ a nie budowaniem biznesow. Ale mozesz sam taki otworzyc, co stoi na przeszkodzie? Do dziela tygrysie, sukces czeka!
prs odpowiada khh
Zajmuje sie innymi rzeczami, choc byc moze, ktoregos pieknego dnia.. ale widze ze 500+ i najlepsze "bo polskie" kielbachy denerwuja tych czy tamtych..
Paskudzisz do wlasnego gniazda, lezy ci na sercu oslabianie polskich inicjatyw czy tak latwiej, narzekac zamiast dzialac?..
Retorycznie, by byla jasnosc..

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki