REKLAMA

Primark otworzy trzeci sklep w Polsce. Znamy lokalizację

2021-05-26 10:25, akt.2021-05-26 14:49
publikacja
2021-05-26 10:25
aktualizacja
2021-05-26 14:49
Primark otworzy trzeci sklep w Polsce. Znamy lokalizację
Primark otworzy trzeci sklep w Polsce. Znamy lokalizację
fot. Grand Warszawski / / Shutterstock

Primark zamierza otworzyć trzeci sklep w Polsce. Po Warszawie i Poznaniu przyszedł czas na stolicę Małopolski. Nowy Primark pojawi się w krakowskiej galerii handlowej Bonarka City Center.

Sieć sklepów odzieżowych Primark przymierza się do otwarcia kolejnego punktu w Polsce. Firma wskazała, że nowa placówka powstanie w Krakowie w galerii handlowej Bonarka City Center. Będzie to pierwszy sklep marki zlokalizowany na terenie województwa małopolskiego.

– Po świetnej reakcji z jaką spotkało się otwarcie naszych sklepów w Warszawie i Poznaniu, z przyjemnością ogłaszamy plany dotyczące naszego sklepu w Krakowie. Cieszymy się także, że udało nam się znaleźć tak wspaniałą lokalizację w stolicy Małopolski i zaoferować mieszkańcom Krakowa unikalne doświadczenie zakupowe oraz nowe miejsca pracy – mówi Maciej Podwojski, Primark Area Manager na Polskę, Słowenię oraz Czechy.

Primark – kolejny sklep w Polsce

Primark w Krakowie będzie zlokalizowany na dwóch piętrach Bonarki. Powierzchnia sklepu wynosi 3,8 tys. mkw. W związku z otwarciem nowej placówki Primark poszukuje pracowników – kierowników, kasjerów, doradców klienta, pracowników magazynu oraz visual merchandiserów.

Sieć sklepów Primark oferuje całą gamę produktów od odzieży i butów po akcesoria oraz dodatki w przystępnych cenach. Firma posiada również kolekcje specjalne limitowane kolekcje nawiązujące m.in. do popularnych filmów (np. Harrego Pottera) oraz bajek (np. o Myszce Miki). 

Aktualnie w Polsce działają już dwa sklepy irlandzkiego przedsiębiorstwa. Pierwszy Primark został otwarty w Galerii Młociny w Warszawie w sierpniu 2020 r. Był to dopiero początek ekspansji, ponieważ kolejną placówkę, tym razem w poznańskiej galerii handlowej, planowano otworzyć na wiosnę tego roku. W planach przeszkodziła pandemia COVID-19 i czasowe zamknięcie części branż, w tym centrów handlowych. W związku z tym data otwarcia sklepu została przełożona. 

W czasie pandemii COVID-19 nastąpiła zmiana zachowań konsumentów, więcej na temat nowości, które poojawiły się w sklepach w trakcie pandemii można przeczytać w artykule pt. "Polska po zakupowej rewolucji. 10 zmian w sklepach, które zawdzięczamy pandemii".

DF

Źródło:
Tematy
​Otwórz Konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj i ciesz się nią bezpłatnie!

​Otwórz Konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj i ciesz się nią bezpłatnie!

Advertisement

Powiązane

Komentarze (3)

dodaj komentarz
mkx
Ile taki artykuł kosztuje na bankierze? ;) Już dajcie sobie spokój z kolejnym dyskontem wszystkiego.
_xyz
Normalnie posikałem się ze szczęścia.
demeryt_69
Już trzeci? No to z powodzeniem mogliby się nazywać TriMark :)

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki