REKLAMA

Primark otwiera się w Polsce i szuka pracowników

2020-01-14 09:00
publikacja
2020-01-14 09:00

Otwarcie Primarka w Polsce coraz bliżej. Właśnie uruchomiono polską stronę internetową sklepu, ponadto sieć prowadzi już rekrutację do warszawskiego oddziału.

/ fot. Veja / Shutterstock

O tym, że Primark otworzy swój pierwszy sklep w Polsce wiosną 2020 roku, informowaliśmy w listopadzie ubiegłego roku. Konkretna data nadal pozostaje tajemnicą, jednak pewne już jest, że do tego dojdzie – właśnie ruszyła polska strona internetowa.

"Słyszeliście już? Primark otwiera pierwszy sklep w Polsce! Tak jest, pogłoski się potwierdziły — wiosną 2020 roku otwieramy w Warszawie nowy sklep. Przygotuj się i zacznij planować zakupową listę życzeń już teraz! Zobacz poniższą mapę i poznaj dokładną lokalizację sklepu oraz sprawdź najszybszą trasę, aby w dzień otwarcia być pierwszym w kolejce!" – czytamy w komunikacie.

Ponadto ruszyła już rekrutacja do warszawskiego oddział. Sieć poszukuje kandydatów na stanowisko kierownika zmiany, kierownika biura finansowego oraz doradcy klienta na pełny i niepełny etat.

Oto, co oferuje przyszłym pracownikom Primark:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę sportową,
  • ubezpieczenie na życie,
  • rabat pracowniczy,
  • międzynarodowe możliwości rozwoju.

Polski oddział Primarka będzie znajdował się w Galerii Młociny przy ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 15. Sklep zajmie 3660 mkw. powierzchni handlowej na dwóch piętrach i będzie oferował modę damską, męską i dziecięcą, w tym obuwie, akcesoria, a także bieliznę i wyposażenie domu.

Primark to międzynarodowa marka odzieżowa. Firma obecnie posiada ponad 373 sklepów i niemal 1,5 mln mkw. powierzchni handlowej w 12 krajach. Jednak w ciągu kolejnych 12 miesięcy sieć chce otworzyć 19 nowych placówek. Zatrudnia ponad 75 tys. osób.

DU

Źródło:
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
ziombojmadafaka
Nosze bielizne Calvina Kleina i wyrzucam ja po jednym uzyciu.
wizytator
Żeby chociaż ceny były jak w UK. Bo zarobki pewnie polskie.

Powiązane: Praca

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki