REKLAMA

Prezydent Ukrainy padł ofiarą żartu telefonicznego?

2016-11-03 14:21
publikacja
2016-11-03 14:21

Prezydent Ukrainy prawdopodobnie padł ofiarą oszustów. Służby prasowe Petra Poroszenki informowały, że odbył on telefoniczną rozmowę z prezydentem Kirgistanu. Jednak administracja prezydenta Ałmazbeka Atambajewa zaprzeczyła, by do takiej rozmowy doszło.

fot. Krystian Maj / / FORUM

Na oficjalnej stronie ukraińskiego prezydenta przez kilka godzin widniała informacja, że Petro Poroszenko i Ałmazbek Atambajew omówili stan dwustronnych stosunków. Mieli też podkreślić potrzebę aktywizacji wymiany gospodarczej. Na komunikat administracji ukraińskiego prezydenta zareagowała administracja prezydenta Kirgistanu. Jak stwierdzono, prezydent Atambajew wcale nie rozmawiał z Petrem Poroszenką, a ukraińska informacja jest po prostu nieprawdziwa. Po kilku godzinach komunikat o rozmowie głów państw zniknął ze strony internetowej ukraińskiego prezydenta.

Ukraińskie media spekulują, że Petro Poroszenko mógł stać się ofiarą oszustów - tak zwanych prankerów, którzy łączą się telefonicznie ze znanymi osobistościami i podszywają się pod inne znane osoby. Kilka lat temu prankerzy zadzwonili do prezydenta Białorusi. Jeden z nich, podszywając się pod syna Wiktora Janukowycza, przekonywał Aleksandra Łukaszenkę, aby ten przyjął zbiegłego eks-prezydenta Ukrainy.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/Paweł Buszko/Kijów/mg/dabr

Źródło:IAR
Tematy
Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Advertisement

Komentarze (6)

dodaj komentarz
~cytatzsieci
Właściwie
to nie powinno się kopać leżącego, ale z drugiej strony to kiedy go kopać? Jak wstanie?
~DarekD
Poroszenko to wierny, a zarazem przygłupi, amerykański przydupas. Doprowadził swój kraj na skraj gospodarczej przepaści. Widać, że zrobienie najnormalniej w wała -w fatalnym stanie tego "kraju"- prezydenta tego pseudo tworu, nie jest obecnie żadnym problemem. Tylko pogratulować totalnej głupoty i zacietrzewienia Poroszenko to wierny, a zarazem przygłupi, amerykański przydupas. Doprowadził swój kraj na skraj gospodarczej przepaści. Widać, że zrobienie najnormalniej w wała -w fatalnym stanie tego "kraju"- prezydenta tego pseudo tworu, nie jest obecnie żadnym problemem. Tylko pogratulować totalnej głupoty i zacietrzewienia decydentom Ukrainy.
~lipa
UPAina nie jest "na skraju" przepasci - a w "swobodnym spadaniu" przed rozpadem panstwowosci... I propaganda-makers ze zdartymi plytami o winie Rosji nie pomoga
~Dr_Jan
Tak szczerze i po ludzku :) Ja tez lubie wypic - ale jeszcze nie mialem "rozmów", które inni nie prowadzili ze mna, a ja bym je pamietal :) A Waltzmann - po zonie Poroszenko, widzi i pewnie slyszy rzeczy, nierealne. Odwykówka Panie Prezydencie ?

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki