REKLAMA

Premier wsparł z prywatnych środków osoby z niepełnosprawnościami. Media dotarły do kwoty

2023-02-01 06:58
publikacja
2023-02-01 06:58

Szef rządu przekazał z prywatnych pieniędzy w sumie 400 tys. zł kilkunastu fundacjom i stowarzyszeniom pomagającym osobom z niepełnosprawnościami – podaje "Super Express".

Premier wsparł z prywatnych środków osoby z niepełnosprawnościami. Media dotarły do kwoty
Premier wsparł z prywatnych środków osoby z niepełnosprawnościami. Media dotarły do kwoty
fot. Krystian Maj / / Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Według informacji gazety wsparcie otrzymały m.in. białostockie Stowarzyszenie "My dla innych", Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu, krakowska fundacja franciszkańska "Brat Słońce", fundacja "Dar dla Potrzebujących" z Opoczna i świętokrzyska fundacja "Kochaj... Po prostu".

Jak zaznacza "SE", kancelaria premiera nie wypowiada się o tych darowiznach. "To prywatna inicjatywa Mateusza Morawieckiego" – przekazała gazecie KPRM.

Nieoficjalnie dziennik pisze, że premier wsparł kilkanaście organizacji łączną kwotą ok. 400 tys. zł.(PAP)

agzi/ joz/

Źródło:PAP
Tematy
Konto firmowe z premią do 2000 zł od Banku Millennium + 400 zł od Bankier.pl

Konto firmowe z premią do 2000 zł od Banku Millennium + 400 zł od Bankier.pl

Komentarze (12)

dodaj komentarz
polak2
Tylko w mediach jak to dbają A ja potrzebuje aparaty na nogi NFZ daje 900 zł Mops 900 zł a jeden aparat produkcja 12- 18 tyś zł, skąd brać panie premierze. Niedługo z domu nie wyjdę
prawnuk
to 2% działek...... Dam 5% - proszę mi podzielić parafię. Najlepiej na ziemiach odzyskanych, bo tam nikt nic kościołowi nie zabrał, a komuna dawała (ziemie te były w 100% upaństwowione przez aliantów razem z majątkiem kościelnym)
arzab
Swoim pokrętnymi działaniami, manipulacjami i kłamstwami doprowadził do tego, ze nawet jak już zrobi coś pożytecznego to wkurza ludzi ! Jego zerowa wiarygodność podpowiada, że zrobił to "pod publiczkę" dla własnej autoreklamy !
wtf2077
matołusz został zmuszony do hojności przez Tuska, który ujawnił ile reżimowy funcjonariusz wiecznie mijający się z prawdą zarobił na obligacjach oprocentowanych, jak stopa inflacji w czasach, gdy wg zapewnień przenajświętszego matołusza inflacja miała już tylko spadać.
faramir_z_gondoru
Czemu taki chojny nie był w poprzednich latach tylko w roku wyborczym? Czym wykazał się, gdy niepełnosprawni protestowali w sejmie? Ot PIS pozamykał im dostęp do toalet. Patologiczny kłamca i manipulant.
jpelerj
Zarobił na obligacjach, to się łaskawca "dzieli". Rok wyborczy.
grucha_123
Łżemierz buduje sobie baze dobrych uczynkow na poczet redukcji nadchodzacej odsiadki. Pytanie czy ktos to kupi (poza jego elektoratem rzecz jasna) ?
polityka_to_nie_ekonomia
I co? Mamy mu za to podziękować? Wszystko na pokaz przy wyborach prawdopodobnie.
xqwztsa
Prywatne środki, które ma z szemranych działeczek i innych tego typu akcji? Chyba sobie kpiny robicie.
peluquero
a myślałem że reprezentację Polski w piłce nożnej

Powiązane: Rząd Mateusza Morawieckiego

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki