REKLAMA
ZAGŁOSUJ

Pracownicy Biedronki dostaną do 500 zł. Warunek: wielodzietna rodzina

2021-03-18 09:10
publikacja
2021-03-18 09:10
Pracownicy Biedronki dostaną do 500 zł. Warunek: wielodzietna rodzina
Pracownicy Biedronki dostaną do 500 zł. Warunek: wielodzietna rodzina
fot. taranchic / / Shutterstock

Biedronka przygotowała 500+ dla swoich pracowników. Sieć wprowadza nowy program wsparcia dla rodzin wielodzietnych. Skorzystają ci, którzy posiadają więcej niż trójkę dzieci.

W ramach nowego programu „Rodzinne wsparcie na plus” pracownicy Biedronki mogą raz w roku otrzymać od 380 do 500 zł dodatkowego zasilenia karty przedpłaconej. Kwota uzależniona jest od wysokości dochodów. Środki można wykorzystać na zakupy w drogeriach Hebe oraz sklepach Biedronka.

500+ w Biedronce

Program „Rodzinne wsparcie na plus” skierowany jest do pracowników, którzy posiadają duże rodziny – wychowujących minimum czworo dzieci. Aby otrzymać premię, dzieci pracowników Biedronki muszą spełniać dwa warunki: być w wieku poniżej 26 r.ż. oraz uczyć się.

– Najpóźniej do 19 marca br. pracownicy sieci Biedronka posiadający duże rodziny otrzymają dodatkowe zasilenie kart przedpłaconych w wysokości nawet do 500 zł. Jest to realna pomoc dla prawie 800 rodzin uprawnionych pracowników, która przyda się zwłaszcza w czasie przygotowań do świąt Wielkanocnych – mówi Agnieszka Sokołowska, dyrektor ds. komunikacji wewnętrznej, budowania wizerunku pracodawcy i programów wsparcia w sieci Biedronka

fot. materiały prasowe / / Biedronka

DF

Źródło:
Tematy
Pożyczka gotówkowa w PKO Banku Polskim RRSO 7,45%

Pożyczka gotówkowa w PKO Banku Polskim RRSO 7,45%

Komentarze (9)

dodaj komentarz
mrbeast
LOL. Ludzie bez dzieci są bardziej dyspozycyjni i mniej chorują.
obywatel_1905
Ale dlaczego tylko 500 zł dla rodziców z 4 i więcej dzieci. Slaby przekaz medialny.
Dałbym 10000zł dla pracowników z ilością dzieci 10 i więcej
lub jeszcze lepiej 100000zł dla pracowników z ilością dzieci 20 i więcej.
Taka cyfra robi wrażenie i przekaz medialny się zmienia.
Biedronka daje po 100000zł
Ale dlaczego tylko 500 zł dla rodziców z 4 i więcej dzieci. Slaby przekaz medialny.
Dałbym 10000zł dla pracowników z ilością dzieci 10 i więcej
lub jeszcze lepiej 100000zł dla pracowników z ilością dzieci 20 i więcej.
Taka cyfra robi wrażenie i przekaz medialny się zmienia.
Biedronka daje po 100000zł swoim pracownikom. Taki przekaz brzmi zupełnie inaczej prawda.
Dział marketingu do wylania. A ich wynagrodzenia i premie proszę przelać na moje konto z racji zbudowania programu motywacyjnego bez wydania złotówki na uczestników tego programu.
daniel_1
Z tego co Napisałeś nikt by Cie nie zatrudnił w marketingu w dużej firmie.
stachsgh
Wsparcie dla WSZYSTKICH !!
Bo inaczej tak jak w Lidlu...
https://www.youtube.com/watch?v=oVrdIXQ2g30
zkonopko
Ten artykuł i to tym bardziej, że wywalony na samej górze strony to jest jakaś kpina. Firma, która pewnie ma miliardy złotych przychodu i zyski w setkach milionów przeznaczy raz w roku niecałe 500zł dla 800 rodzin co oznacza, że wyda 400 tyś. zł na rodziny pracowników. 400 tyś. to pewnie dzienny przychód dobrze położonego Ten artykuł i to tym bardziej, że wywalony na samej górze strony to jest jakaś kpina. Firma, która pewnie ma miliardy złotych przychodu i zyski w setkach milionów przeznaczy raz w roku niecałe 500zł dla 800 rodzin co oznacza, że wyda 400 tyś. zł na rodziny pracowników. 400 tyś. to pewnie dzienny przychód dobrze położonego sklepu. Traktuję ten artykuł jako jakiś żart, choć nie ma prima aprilis, bo jeżeli to na poważnie to firma zachowuje się żenująco.
wtomek
" 400 tyś. to pewnie dzienny przychód dobrze położonego sklepu." - Zrób czary mary i wyrównaj przychód z zyskiem. Wielu przedsiębiorczych tego nie rozróżnia, kończą jako zadłużeni bezrobotni.
zkonopko
Masz rację, ale to nie zmieni faktu, że ta informacja to żenada roku. Firma miała 60mld zł przychodu, 4mld zł zysku, ponad 46 tyś zatrudnionych i ponad 2800 sklepów. Oferuje swoim pracownikom z rodzinami wielodzietnymi 400 tyś. zł tj. 0,1 promila zysków (jedną dziesięciotysięczną zysków) w formie bonu raz w roku na Masz rację, ale to nie zmieni faktu, że ta informacja to żenada roku. Firma miała 60mld zł przychodu, 4mld zł zysku, ponad 46 tyś zatrudnionych i ponad 2800 sklepów. Oferuje swoim pracownikom z rodzinami wielodzietnymi 400 tyś. zł tj. 0,1 promila zysków (jedną dziesięciotysięczną zysków) w formie bonu raz w roku na zakupy u siebie i w drogerii i się tym chwali, a bankier nazywa to 500+. Jeżeli już to jest to 40+, bo tyle wychodzi to te rodziny na miesiąc. Jak dla mnie żenada roku (tak wiem że się powtarzam).
mrbeast
Pzychód to nie dochód netto :P
pozhoga
Wszelkie wsparcie dla dzietności jest potrzebne, ale sądząc po braku wpływu 500+ na dzietność nie tędy droga. Problem jest w tym, że przez 30 lat wyrosły chwasty ideologii ,,róbta co chceta" - ludzie stają się niezdolni do poświęcenia siebie na rzecz innych, a dziecko traktują jak chorobę. To prosta droga do Wszelkie wsparcie dla dzietności jest potrzebne, ale sądząc po braku wpływu 500+ na dzietność nie tędy droga. Problem jest w tym, że przez 30 lat wyrosły chwasty ideologii ,,róbta co chceta" - ludzie stają się niezdolni do poświęcenia siebie na rzecz innych, a dziecko traktują jak chorobę. To prosta droga do zagłady tej cywilizacji, i ona już się dokonuje.

Powiązane: Polityka rodzinna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki