Postaw 10 tys. dolarów na swoje małżeństwo

redaktor Bankier.pl

SwanLuv oferuje młodym parom 10 tys. dolarów na opłacenie ich wymarzonego ślubu. Propozycja nie zawiera ukrytych kosztów, należy spełnić tylko jeden warunek – wytrwać w zawartym małżeństwie.

(thetaXstock)

Związki "na zawsze" zasługują na nagrodę – informuje na swojej stronie SwanLuv, młody start-up z Seattle. Parom, które planują wziąć ślub w ciągu kolejnych dwóch lat, firma proponuje 10 tys. dolarów na sfinansowanie tego wydarzenia. Pożyczka jest bezzwrotna, o ile ślub nie skończy się rozwodem. 

SwanLuv zażąda zwrotu gotówki z odsetkami, w przypadku gdy para postanowi się rozwieść. W ten sposób firma finansuje organizację kolejnych ślubów. Start-up z Seattle nie zarabia na rozwodach, utrzymuje się dzięki środkom pochodzącym z reklam. 

Weronika Szkwarek

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 1 ~Hetman

Polaczki będą wiedzieli jak to wykorzystać :)

! Odpowiedz
0 5 ~as

nowy pomysł na piramidę :)

! Odpowiedz
3 4 ~biedak

a jak ktoś jest gejem ?

! Odpowiedz
1 2 ~płatnik

albo pedałem ?

! Odpowiedz
3 2 ~xxx

czyli jak podwójnie zmarnować sobie zycie

! Odpowiedz
2 5 ~Hehe

No to, Kijewski musi oddać. Może liczyć jedynie na wyrok TK, że przy trójce dzieci istnieje prawdopodobieństwo nieskonsumowania małżeństwa.

! Odpowiedz
1 1 ~jak

a ile lat trzeba wytrzymać? czy np. po 30 latach też ewentualnie trzeba oddawać?

! Odpowiedz
0 13 ~Syn_Plebana

Im pozniej sie rozwiedziesz tym wiecej im zaplacisz :)
Jest rowniez szansa, ze oni beda Ci podsylac lachony w tym czasie, zebys dau sie skusic - takze TAKE A RISK ON YOUR OWN!

! Odpowiedz
2 11 ~Daniel

W Polsce by sie przydala taka firma z taka akcja a jak nie firma to moze instytucja taka jak kosciol kto jak kto ale oni kase maja

! Odpowiedz
1 2 ~wierny

Kościół nie jest od rozdawania kasy, jest od gromadzenia kasy. Wiesz ile kosztuje np taki Audi A8? Nie gadaj tyle tylko więcej na tacę dawaj!

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne