REKLAMA
WAŻNE

Postaw 10 tys. dolarów na swoje małżeństwo

Weronika Szkwarek2015-12-30 07:00redaktor Bankier.pl
publikacja
2015-12-30 07:00

SwanLuv oferuje młodym parom 10 tys. dolarów na opłacenie ich wymarzonego ślubu. Propozycja nie zawiera ukrytych kosztów, należy spełnić tylko jeden warunek – wytrwać w zawartym małżeństwie.

/ thetaXstock

Związki "na zawsze" zasługują na nagrodę – informuje na swojej stronie SwanLuv, młody start-up z Seattle. Parom, które planują wziąć ślub w ciągu kolejnych dwóch lat, firma proponuje 10 tys. dolarów na sfinansowanie tego wydarzenia. Pożyczka jest bezzwrotna, o ile ślub nie skończy się rozwodem. 

SwanLuv zażąda zwrotu gotówki z odsetkami, w przypadku gdy para postanowi się rozwieść. W ten sposób firma finansuje organizację kolejnych ślubów. Start-up z Seattle nie zarabia na rozwodach, utrzymuje się dzięki środkom pochodzącym z reklam. 

Źródło:
Weronika Szkwarek
Weronika Szkwarek
redaktor Bankier.pl

Zajmuje się tematyką prawa pracy. Pisze o związanych z nim nadużyciach i wyzwaniach, jakie stoją przed obecnym rynkiem pracownika. W swoich artykułach zajmuje się również problemami polskich i zagranicznych konsumentów. Autorka cyklu "Życie po etacie", w którym opowiada historie osób decydujących się na zamianę umowy o pracę na własną działalność gospodarczą.

Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (10)

dodaj komentarz
~Hetman
Polaczki będą wiedzieli jak to wykorzystać :)
~xxx
czyli jak podwójnie zmarnować sobie zycie
~Hehe
No to, Kijewski musi oddać. Może liczyć jedynie na wyrok TK, że przy trójce dzieci istnieje prawdopodobieństwo nieskonsumowania małżeństwa.
~jak
a ile lat trzeba wytrzymać? czy np. po 30 latach też ewentualnie trzeba oddawać?
~Syn_Plebana
Im pozniej sie rozwiedziesz tym wiecej im zaplacisz :)
Jest rowniez szansa, ze oni beda Ci podsylac lachony w tym czasie, zebys dau sie skusic - takze TAKE A RISK ON YOUR OWN!
~Daniel
W Polsce by sie przydala taka firma z taka akcja a jak nie firma to moze instytucja taka jak kosciol kto jak kto ale oni kase maja
~wierny
Kościół nie jest od rozdawania kasy, jest od gromadzenia kasy. Wiesz ile kosztuje np taki Audi A8? Nie gadaj tyle tylko więcej na tacę dawaj!

Powiązane: Pomysł na biznes

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki