REKLAMA

PolskiBus zwiększa liczbę kursów na trasie Warszawa-Płock

2016-08-08 10:37
publikacja
2016-08-08 10:37
PolskiBus zwiększa liczbę kursów na trasie Warszawa-Płock
PolskiBus zwiększa liczbę kursów na trasie Warszawa-Płock
/ PolskiBus.com

PolskiBus.com i Mobilis Group łączą siły na nowych zasadach. W ramach tego porozumienia trasa Warszawa–Płock będzie realizowana wspólnie przez pojazdy obu przewoźników. Dzięki temu pasażerowie będą mieć do dyspozycji łącznie 13 kursów dziennie, obsługiwanych przez  autokary PolskiBus.com oraz Mobilis Group. Pierwsze kursy odbędą się 1 września.

„Od początku skupiamy się na rozwoju zarówno naszej działalności operacyjnej, jak i IT. Dzięki inwestycji w rozbudowę naszej platformy internetowej, która z miesiąca na miesiąc staje się coraz bardziej popularna możemy nawiązywać kolejne współprace z partnerami biznesowymi, udostępniając naszym lojalnym pasażerom jeszcze bardziej atrakcyjną i zróżnicowaną ofertę połączeń. Dowodem na to, iż jest to bardzo skuteczna strategia jest fakt, że już szósty przewoźnik dołącza do naszej platformy integrującej przewoźników autokarowych. Kooperacja z Grupą Mobilis wyróżnia się tym, iż trasę
z Warszawy do Płocka będziemy obsługiwać wspólnie, co zapewni naszym Pasażerom łącznie aż
13 kursów dziennie.” – mówi Piotr Pogonowski, dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Dzięki współpracy z PolskiBus.com bilety na przejazdy autobusami Mobilis Group dystrybuowane będą jeszcze szerzej niż dotychczas. Jako właściciel 10 spółek PKS na terenie Mazowsza oraz Warmii i Mazur Mobilis Group od lat posiada ugruntowaną pozycję w tym regionie oraz w całym kraju. Kursy Mobilis Group wprowadzone do systemu sprzedaży PolskiBus.com realizowane będą nowoczesnymi autokarami marki Scania A30. Pojazdy wyposażone są w klimatyzację, Wi-Fi, gniazdka elektryczne oraz skórzane fotele z dodatkową przestrzenią między rzędami.

„Jestem przekonana, że nawiązana z PolskiBus.com współpraca przyniesie dodatkowe korzyści pasażerom. Zauważamy, że coraz więcej podróżnych decyduje się na zakup biletów w Internecie, a im większa ich dostępność – tym większa łatwość bezproblemowego zaplanowania przejazdu przez podróżnych. Posiadamy wysokiej jakości i komfortowy tabor. Ponadto na wielu trasach w regionie Mazowsza oraz Warmii i Mazur jesteśmy bardzo dobrze rozpoznawalnym przewoźnikiem, który posiada wielu lojalnych klientów. Wprowadzając nasze przejazdy do systemu sprzedaży PolskiBus.com – będziemy mieli okazję osiągnąć efekt synergii z korzyścią dla pasażerów” – mówi Magdalena Selder, Dyrektor Marketingu Grupy Mobilis.

Jest to pierwszy etap kooperacji, która z czasem będzie rozwijana. Profitem dla dotychczasowych klientów Mobilis Group będzie dostęp do całej krajowej oraz międzynarodowej siatki połączeń PolskiBus.com.

Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Do zdobycia aż 360 zł z Kontem 360° Banku Millennium!

Do zdobycia aż 360 zł z Kontem 360° Banku Millennium!

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~Kasia
byłam kiedyś w Płocku w placówce Getin Banku

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki