REKLAMA

Polacy stworzą symulator Jezusa

2019-12-09 13:03, akt.2019-12-09 17:26
publikacja
2019-12-09 13:03
aktualizacja
2019-12-09 17:26

PlayWay wyda grę „I Am Jesus Christ”, w której wcielimy się w tytułowego Jezusa. Spółka, która mocno rozczarowała grą o piekle, będzie teraz próbowała zdziałać cuda nową produkcją.

/ PlayWay

Giełdowy producent gier PlayWay zapowiedział wydanie gry „I Am Jesus Christ". Za stworzenie gry będzie odpowiadać niewielkie polskie studio SimulaM. Ma to być realistyczna symulacja historii zainspirowanych Nowym Testamentem. Gracze będą mogli w ten sposób przenieść się 2 tysiące lat wstecz i poczuć się, jak to jest być Bogiem. Produkcja przedstawi życie Jezusa od jego chrztu, aż do zmartwychwstania. „Czy kiedykolwiek marzyłeś, by być jak On - jedną z najbardziej zaszczytnych i potężnych osób na świecie?” - czytamy w opisie gry na platformie Steam.

Tymczasem kurs PlayWaya bił w ostatnich dniach kolejne rekordy. Ostatnie gwałtowne wzrosty wywołały wyjątkowo dobre wyniki za trzeci kwartał 2019 roku. Przychody ze sprzedaży o 23 proc. przebiły oczekiwania analityków, natomiast zysk netto okazał się lepszy od konsensusu o aż 122 proc.

/ Bankier.pl

Ciekawym wątkiem jest to, że PlayWay w zeszłym roku wydał grę „Agony”, będącą zupełną przeciwnością ogłoszonej właśnie produkcji. „Agony” to gra z gatunku survival horror, w której gracz wcielał się w nieszczęśnika próbującego wydostać się z piekła. Pełna drastycznych i kontrowersyjnych scen produkcja adresowana była do starszych graczy. Mimo że produkcja ta kreowana była w pewnym momencie na wielki hit, okazała się później sporym rozczarowaniem.

Innym projektem w podobnym klimacie będzie także „Priest Simulator". Tę symulację życia księdza egzorcysty ma wydać inna giełdowa spółka - Ultimate Games, której największym akcjonariuszem jest również PlayWay. Gra ta miała się wstępnie ukazać w połowie 2019 roku, natomiast obecnie najbardziej prawdopodobny wydaje się początek roku 2020. W przypadku symulatora życia Jezusa spółki na razie nie informują o żadnej potencjalne dacie premiery.

AH

Źródło:
Tematy
Propozycje ugód z wierzycielami… tylko z Programem Ulga od Długu

Propozycje ugód z wierzycielami… tylko z Programem Ulga od Długu

Komentarze (10)

dodaj komentarz
1a2b
Myślę, że naprawdę dużym powodzeniem cieszyłby się symulator inspirowany "Talmudem zdemaskowanym", który obnażałby genezę postępowania światowego żydostwa. To byłyby dopiero jajca.
pkc
O super ciekawe jak pokazano wątek zydowski. Poza tym że te wszystkie symulatory to g.. które z życiem nie ma nic wspólnego. Ale czas baranów trzeba czymś zająć.
jag63
Proponuję stworzyć także symulator przepływów finansowych Państwo Polskie --> Kościół Katolicki.
To dopiero będzie hit.
silvio_gesell
Pycha kroczy przed upadkiem.
jendreka
Czy ta produkcję sponsoruje Rząd PiSu? Zapewne tak. To jedna z produkcji elektromobilności i czy tam startupowej.
jkl777
Kwintesencja innowacyjnosci polnej wolski...

Jednak proPOnowalbym im wykorzystac znaczace doswiadczenie zyciowe i stworzyc symulator debila.
fermax
nie mozna zuc gumy zuzytej..
jo41
Lepiej by stworzyli symulator Rydzyka, będzie bardziej bogato :)
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
andregru
Grunt aby była dotacja i ulga dla twórcy takiej gry . Mateuszek obiecywał .

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki