„Pokemon Go”: nowy gadżet do łapania Pokemonów

2016-09-08 15:10
publikacja
2016-09-08 15:10

Niantic, twórca gry „Pokemon Go”, ogłosił premierę specjalnego gadżetu, który ułatwi zbieranie wirtualnych stworków. To Pokemon Go Plus, opaska łącząca się ze smartfonem przez Bluetooth. Urządzenie będzie miało swoją premierę 16 września „w większości krajów”.

„Pokemon Go”: nowy gadżet do łapania Pokemonów / fot. Kyodo/MAXPPP / FORUM

Coraz mniej użytkowników korzysta z „Pokemon Go” i producent gry robi co może, by przywrócić popularność aplikacji. Nie robi tego jednak przez wprowadzanie ulepszeń i aktualizacji. Opaska Pokemon Go Plus miała mieć swoją premierę w lipcu, razem z samą grą, była ona jednak sukcesywnie przesuwana.

Jak będzie działać nowy gadżet od firmy Niantic? Producent mówi, że dzięki Pokemon Go Plus stworki będzie można łapać bez ciągłego patrzenia w telefon. Opaska połączy się ze smartfonem przez Bluetooth i – jak zapewniają twórcy – będzie zużywać w tym celu minimalną ilość energii. Urządzenie wibrując i podświetlając się, poinformuje gracza o znajdujących się w okolicy Pokemonach. Aby je złapać, wystarczy nacisnąć przycisk. Pokemon Go Plus ma być dostępny w większości krajów, w których działa aplikacja i kosztować 35 dolarów.

Gra „Pokemon Go” będzie pod koniec roku dostępna także na Apple Watch. Będzie to jednak okrojona wersja aplikacji – do złapania Pokemona wciąż będzie potrzebny telefon. Na wczorajszej konferencji Apple w San Francisco John Hanke, szef firmy Niantic, ogłosił, że „Pokemon Go” zostało pobrane ponad 500 milionów razy, a gracze w poszukiwaniu Pokemonów przeszli łącznie 4,6 miliarda kilometrów.

Źródło:
Tematy
Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 200 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 200 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Komentarze (4)

dodaj komentarz
~MGR_AWF_dkRAIFFEISEN
TANIA ROZRYWKA DLA ROZPASANEJ TŁUSZCZY.
~Dobra_wiadomosc
"Coraz mniej użytkowników korzysta z Pokemon Go"

Oby więcej takich dobrych wiadomości.
~ocochodzi
dlaczego dobra wiadomość?
~Janek odpowiada ~ocochodzi
Bo ułomny hipsterski umysł nakazuje mu krytykować wszystko co mainstreamowe.

Powiązane: Pokemon Go

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki