REKLAMA
TYDZIEŃ Z KRYPTO

PTI S.A.: Zamiar emisji Euroobligacji

2014-09-10 14:14
publikacja
2014-09-10 14:14
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 21 / 2014
Data sporządzenia: 2014-09-10
Skrócona nazwa emitenta
PTI S.A.
Temat
Zamiar emisji Euroobligacji
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne
Treść raportu:
Zarząd Powszechnego Towarzystwa Inwestycyjnego S.A. z siedzibą w Poznaniu (dalej: Emitent, Spółka) informuje, iż podjął działania zmierzające do emisji przez Spółkę Euroobligacji w kwocie do 15 mln (słownie: piętnaście milionów) Euro.

Obligacje będą oferowane w trybie oferty prywatnej za pośrednictwem podmiotu działającego pod firmą KNG Securities LPP z siedzibą w Londynie. Szczegóły dotyczące planowanej emisji zostaną podane do publicznej wiadomości po podjęciu stosownej uchwały emisyjnej przez Zarząd Spółki.

Podstawa prawna: art. 56 ust 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. 2005 Nr 184 poz. 1539)

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2014-09-10 Kamil Jankowski Wiceprezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Światłowód z usługami bezpiecznego internetu
Światłowód z usługami bezpiecznego internetu
Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki