0,0220 zł
-15,38% -0,0040 zł
PBG SA (PBG)

Przebieg kariery zawodowej członków Zarządu Spółki.

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 60 / 2019
Data sporządzenia: 2019-12-04
Skrócona nazwa emitenta
PBG
Temat
Przebieg kariery zawodowej członków Zarządu Spółki.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd PBG S.A. (dalej „PBG”, „Spółka”), w uzupełnieniu raportu bieżącego 45/2019 z dnia 17 listopada 2019 roku, przekazuje informacje dotyczące Pana Jerzego Karney oraz Pana Michała Maćkowiaka.

Jerzy Karney – manager, ekspert w dziedzinie fuzji i przejęć oraz zarządzania strategicznego. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w największych firmach na polskim rynku finansowym takich jak Bank Pekao S.A., instytucje należące do Grupy Raiffeisen w Polsce i PZU Group S.A.

W latach 2003 - 2005 pełnił funkcję Dyrektora ds. Relacji Inwestorskich i Multimediów w Grupie Interia.pl. W 2005 roku dołączył do funduszu inwestycyjnego Magellan Pro-equity Fund I S.A. (Cersanit, Synthos, Barlinek, Echo Investment). Pełniąc funkcję wiceprezesa, był odpowiedzialny m.in. za finansowanie projektów inwestycyjnych oraz analizy struktury aktywów.

Od 2011 pełnił funkcję prezesa zarządu spółki telekomunikacyjnej HAWE S.A., notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

W kolejnych latach wykorzystywał swoje ogromne doświadczenie w sektorze finansowym i zarządzaniu doradzając strategicznie firmom Indykpol S.A., Trans Polonia, Gatta oraz G2A.COM.

Od 17 listopada pełni funkcję Prezesa Zarządu PBG S.A. Jest absolwentem Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Również na Uniwersytecie Warszawskim ukończył studia podyplomowe z zakresu operacji gospodarki narodowej.


Michał Maćkowiak – manager, ekspert w dziedzinie rynków kapitałowych oraz elektromobilności.

Uzyskał tytuł magistra na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, na Wydziale Zarządzania. Absolwent Aalto University School of Business, Helsinki - Studia Executive MBA, EMBA.
Od 2008 roku związany z Grupą Kapitałową PBG, a od 2014 roku z Grupą Kapitałową RAFAKO. Prezes RAFAKO EBUS Sp. z o.o.

Obecnie odpowiedzialny za innowacje w Grupie RAFAKO. CEO RAFAKO EBUS, pierwszego producenta polskiego autobusu elektrycznego z bateriami w podwoziu. Ściśle współpracuje z InnoEnergy. Ekspert Horyzont 2020 w EASME. Wspiera start-upy w Europie z sektora energetyki i elektromobilności. Członek grupy roboczej EU Battery Alliance pod skrzydłami Komisji Europejskiej. Ostatnio zaangażowany w rynek venture capital, szczególnie w kształtowanie rynku VC w Polsce. Współzałożyciel Bateryjnego Klubu Technologicznego w polskim zespole parlamentarnym ds. Energii.Podstawa prawna:
§5 pkt 5 i §10 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz. U. z 2018 r. poz. ‪757 z późn. zm.).‬‬‬‬

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-12-04 Jerzy Karney prezes zarządu Jerzy Karney
2019-12-04 Michał Maćkowiak członek zarządu Michał Maćkowiak
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.