REKLAMA

Odzież z drugiej ręki na Zalando

2020-09-21 12:28
publikacja
2020-09-21 12:28
fot. Hannibal Hanschke / FORUM

Zalando uruchamia nową ofertę Pre-owned w Niemczech i Hiszpanii, nowa oferta skierowana jest do tych, którzy chcą kupować oraz tych, którzy chcą sprzedawać odzież używaną na platformie. W październiku usługa będzie dostępna również w Polsce. 

"Zainteresowanie odzieżą używaną jest duże i ciągle rośnie, szczególnie wśród millenialsów. Jednocześnie, klientom brakuje łatwej i rzetelnej usługi, która łączy w sobie bezproblemową sprzedaż artykułów, które przestali już nosić z przyjemnymi doświadczeniami zakupów odzieży używanej on-line. Wraz z uruchomieniem oferty Pre-owned, Zalando zostanie pierwszą platformą modową, która oferuje tak proste rozwiązanie i kompleksowo zaspokaja potrzeby klientów w tym zakresie" - mówi Torben Hansen, wiceprezes Zalando ds. e-commerce.

Klienci korzystający z usługi będą mogli sprzedawać artykuły bezpośrednio na Zalando dzięki darmowej wysyłce. Po sprzedaży klienci mogą wybrać, czy wolą otrzymać kartę podarunkową na Zalando o odpowiedniej wartości, czy wesprzeć jedną z dwóch partnerskich organizacji charytatywnych - Czerwony Krzyż lub WeForest. 

Ostatnio w podobnym duchu działania podjęła Ikea, która otworzy w tym roku swój pierwszy sklep z używanymi meblami. Odnowione sprzęty będzie można kupić w szwedzkim mieście Eskilstuna. 

WS

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (2)

dodaj komentarz
antek10
Szmaty z Tani Armani ? buhahahahah

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki