REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

Niedzielski: Ponad 15 tys. nowych zakażeń. Doszliśmy do poziomów z listopada

2021-03-04 09:01
publikacja
2021-03-04 09:01
Dodaj Bankier.pl w Google

W ciągu ostatniej doby 15 250 osób zakaziło się koronawirusem, 296 osób zmarło - poinformował w czwartek minister zdrowia Adam Niedzielski.

Niedzielski: Ponad 15 tys. nowych zakażeń. Doszliśmy do poziomów z listopada
Niedzielski: Ponad 15 tys. nowych zakażeń. Doszliśmy do poziomów z listopada
fot. Adam Chełstowski / / FORUM

Niedzielski w programie Tłit portalu WP pytany był o dzisiejsze dane. Jak poinformował, 15 250 osób zakaziło się koronawirusem, a 296 osób zmarło.

Jak poinformowało Ministerstwo Zdrowia, w środę badania potwierdziły zakażenie koronawirusem u 15 698 osób, najwięcej odnotowano ich w woj. mazowieckim - 2750. W dobowych zakażeniach doszliśmy do poziomów odnotowanych w listopadzie. Zmarło 309 osób.

Autor: Olga Łozińska

Źródło:PAP
Tematy

Komentarze (4)

dodaj komentarz
innowierca
Niech Pan sie nie meczy i liczbami nie straszy.Tak wiemy w Niemczech restrykcje wlasnie przedluzono do konca miesiaca i nie wypada..... To zaszlo tak daleko ze kazdy rozumie ze nie mozna sie juz z tego wycofac (przerwac) tak po prostu i meczenie i zubozanie ludzi jeszcze potrwa. Mniej niezaleznych, a za to wiecej slabych zalaznych Niech Pan sie nie meczy i liczbami nie straszy.Tak wiemy w Niemczech restrykcje wlasnie przedluzono do konca miesiaca i nie wypada..... To zaszlo tak daleko ze kazdy rozumie ze nie mozna sie juz z tego wycofac (przerwac) tak po prostu i meczenie i zubozanie ludzi jeszcze potrwa. Mniej niezaleznych, a za to wiecej slabych zalaznych od procedur pozostanie wam do zarzadzania. Najgorszy okres przeziebieniowy w roku mamy teraz. W Hiszpanii kolejki biedy teraz maja, a ja mam tylko nadzieje ze historia wasz wszystkich za to wszystko rozliczy wy rzady-bandyci. Za te zmowe.
carlito1
Ludzie przestają się bać ! trzeba kreować! kreować WIĘCEJ KREOWAĆ !!!
samsza
Pierwszym krokiem jest zawsze zamordyzm maseczkowy i w wyniku zawsze wzrost zakażeń. Czemu? Bo 2/3 zakażeń jest w domu i pracy, gdzie ludzie są stłoczeni na małej, zadaszonej powierzchni z zamkniętymi oknami (trzeba oszczędzać na ogrzewaniu). Wyjście z domu mogłoby cię uratować więc cały wysiłek aby ci to Pierwszym krokiem jest zawsze zamordyzm maseczkowy i w wyniku zawsze wzrost zakażeń. Czemu? Bo 2/3 zakażeń jest w domu i pracy, gdzie ludzie są stłoczeni na małej, zadaszonej powierzchni z zamkniętymi oknami (trzeba oszczędzać na ogrzewaniu). Wyjście z domu mogłoby cię uratować więc cały wysiłek aby ci to wyperswadować.
secundus
zauważyliście, że ten pomiot żmijowy zaczyna podawać dane wywiadach zanim jeszcze zrobi konferencje?! ludzie coraz mniej się boją więc musi zajawki robić

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki