REKLAMA

Najlepsze miejsca pracy. Ranking "Fortune"

2021-04-13 08:55
publikacja
2021-04-13 08:55
fot. ALBERT GEA / FORUM

Cisco, Salesforce, Hilton - to trójka najlepszych miejsc pracy w 2021 według rankingu "Fortune". Czołówka zmieniła się względem ubiegłego roku, w 2020 roku podium stanowiły: Hilton, Ultimate Software oraz Wegmans Food Markets. 

"Fortune" ogłosił listę 100 najlepszych miejsc pracy. Ranking opiera się na badaniu przez firmę analityczną Great Place to Work, która przeprowadziła ankietę wśród ponad pół miliona pracowników. Pytania dotyczyły tego, czy przedsiębiorstwa są godne zaufania, opiekuńcze, uczciwe w czasie kryzysu. Oceniano kwestie finansowe oraz szerszy wpływ na społeczność. Sprawdzono, w jaki sposób firmy zintensyfikowały swoje działania w czasie pandemii. Ponad połowę oceny danej firmy stanowiły anonimowe opinie ankietowanych pracowników.  

Our 2021 list of the 100 Best Companies to Work For is out! 1. Cisco 2. Salesforce 3. Hilton Hotels & Resorts 4. Wegmans 5. Rocket Companies Explore the full list here:

Posted by Fortune on Monday, April 12, 2021

Najlepsze miejsca pracy według "Fortune" (pierwsze 20 firm). Pełna lista tutaj

 1. Cisco
 2. Salesforce
 3. Hilton
 4. Wegmans Food Markets
 5. Rocket Companies
 6. UKG
 7. Texas Health Resources
 8. Camden Property Trust
 9. Capital One Financial
 10. American Express 
 11. Intuit 
 12. Nvidia
 13. David Weekley Homes
 14. Target
 15. Marriott International
 16. Hyatt Hotels 
 17. Kimpton Hotels & Restaurants
 18. Adobe
 19. Northwell Health
 20. Edward Jones

Pierwsze dwa miejsca stanowią firmy z branży IT. Cisco to amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne, które siedzibę ma w sercu Doliny Krzemowej. Polski oddział Cisco został założony w Warszawie w 1995 roku. Od tego czasu powstaje również sieć partnerów firmy, do której należy ponad 1000 przedsiębiorstw w kraju. Salesforce z kolei to amerykańska spółka, która zajmuje się oprogramowaniem w chmurze. W 2020 roku ogłosiła utworzenie 4 tys. miejsc pracy w Polsce. 

WS

Źródło:
Tematy
Kredyt balonowy jak abonament na samochód

Kredyt balonowy jak abonament na samochód

Komentarze (7)

dodaj komentarz
bha
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
hfjdj
Najlepsze miejsce pracy to takie które samemu się tworzy. Np. bycie takim youtuberem/influencerem. Urabiasz sobie trzódkę fanów i sprzedajesz im koszulki, reklamujesz jakiś szajs i produkujesz jakieś książki/poradniki które całkowicie człowieka sprowadzają na manowce, jeszcze bardziej niż szkoła.
demeryt_69
Ciekawe, że ludzie z Fortune Magazynie tego nie trybią, no nie?
iandrew
Sekretarka prezesa NBP miała 50 tys zł miesięcznie. Dlaczego nie ma zatem NBP na tej liście? Za taką płacę dla sekretarek powinni wygrać! Strach pomyśleć ile zarabiają tam inni kolesie z PIS i kolesie kolesiów. Z naszych pieniędzy - podatników.
demeryt_69
Zdecydowanie najlepsze fuchy są w State Departament albo w bankach inwestycyjnych na Wall Street.
_xyz
A gdzie Orlen i inne ciepłe państwowe posadki?

Powiązane: Praca

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki