REKLAMA

Musk i ciężarówka na prąd? Znamy datę premiery

2019-11-07 09:50
publikacja
2019-11-07 09:50

Pickup na prąd? Dlaczego nie, Elon Musk zapowiada premierę Cybertrucka na 21 listopada 2019 roku. Jak wygląda opancerzony transporter z przyszłości?

fot. NTB SCANPIX / / FORUM

21 października w Los Angeles świat ujrzy pickupa „na prąd” zaprojektowanego przez Teslę. Musk już w 2017 roku mówił o stworzeniu takiego auta zasilanego energią elektryczną. Po dwóch latach od zapowiedzi wkrótce odbędzie się oficjalna prezentacja Cybertrucka.  

Cybertruck to, jak wskazuje Musk, samochód ciężarowy z przyszłości, Szef Tesli w swoich wpisach na portalu społecznościowym o dacie premiery pickupa nawiązuje do „Łowcy Androidów".

Musk na pytania na Twitterze o to, jak będzie wyglądać półciężarówka na prąd komentuje w swoim stylu.

- Cybertruck nie wygląda jak cokolwiek, co krąży po internecie, a co widziałem. Bliżej mu do opancerzonego transportera z przyszłości - napisał Elon w odpowiedzi na pytania użytkowników. Wkrótce zobaczymy, jak wygląda najnowszy projekt Muska. 

Elon Musk w październiku nie pozwalał o sobie zapomnieć. CEO Tesli wysłał tweeta z kosmosu, przekazał 1 mln dolarów na sadzenie drzew, zdążył pójść na odwyk od Twittera i wrócić. 

DF

Źródło:
Tematy
Kupuj taniej wszystko, czego potrzebujesz z pożyczką bez prowizji. RRSO 12,08%

Kupuj taniej wszystko, czego potrzebujesz z pożyczką bez prowizji. RRSO 12,08%

Komentarze (4)

dodaj komentarz
slawekkry
czekam na elektrycznego disla od Muska
sel
W komunie fabryczne wózki akumulatorowe i melexy jeździły 50 lat temu.
silvio_gesell
W komunie w ogóle było bardzo dużo dobrych pomysłów. Gorzej było z wykonaniem.
tergal
Wałęsa zajmował się ładowaniem akumulatorów do tych wózków jeżdżących po Stoczni Gdańskiej, a ponieważ mało zarabiał, to grał w totka - to se ne vrati:)

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki