Elon Musk zrezygnował z Twittera na 4700 minut

Elon Musk pożegnał się z fanami na Twitterze i zapowiedział, że przechodzi w tryb offline. W swoim postanowieniu wytrzymał jednak niezbyt długo. Po 4700 minutach tweetował już ponownie.

(fot. Joe Skipper / Reuters)

1 listopada Musk pożegnał się z fanami na Twitterze i poinformował, że przechodzi w tryb offline. Dodał, że nie jest przekonany, czy Twitter przynosi coś dobrego. Opublikował również twitta sugerującego, że myśli nad zmianą platformy na Reddit.

Po 78 godzinach i 20 minutach założyciel Tesli pojawił się ponownie na Twitterze i zamieścił nowy wpis. Fani z radością powitali właściciela SpaceX na platformie. Musk wytrzymał offline 4700 minut. 

Elon Musk otrzymał w tym roku zakaz publikowania na Twitterze informacji o Tesli. Jeżeli miliarder nie zastosuje się, zapłaci 20 mln dolarów grzywny. Karę na Muska nałożyła Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd z powodu twittów o Tesli dotyczących wycofania firmy z giełdy. Miliarder może publikować informacje o spółce po wcześniejszej konsultacji oraz zgodą prawnika na zamieszczenie wpisu.

Elon Musk znany jest ze swoich nieszablonowych zachowań. W ostatnim tygodniu października szef Tesli przekazał 1 mln dolarów na posadzenie drzew. Tydzień wcześniej Musk tweetował z kosmosu w ramach testu internetu Starlink.

DF

Źródło:
Firmy:
Ludzie:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 6 karbinadel

Jestem lepszy od Muska, gdyż nie używa Twittera od czasu, kiedy powstał :)

! Odpowiedz
4 3 jiira

Nadchodzi prawdziwa konkurencja dla Tesli w segmencie wysokomarzowych elektrykow: Rivian. Zobaczymy jak sobie Tesla poradzi, bo Rivian bedzie mial od dnia 1 kanal dystrybucyjny Forda na swiecie.

! Odpowiedz
2 8 prs

Kiedy ostatni raz sie podtarl, wie redakcja?..

! Odpowiedz
5 6 1as

Kolejny nieszczęśnik, uzależniony od poklasku w wirtualnej rzeczywistości.
Nawet miliardy na to nie pomogą.

! Odpowiedz
1 4 pralkaboga

cóż za nieszczęśnik miliarder, używa twittera żeby zarabiać! skandal!

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.