Młode wilki w sieci, czyli 6 pomysłów na e-biznes

analityk Bankier.pl
Serwis poświęcony tematyce obsługi klienta, aplikacja do zarządzania zadaniami zespołów, witryna dla miłośników gotowania, serwis z darmowymi kuponami rabatowymi, internetowy odtwarzacz muzyki oraz strona informująca o ciekawych wydarzeniach w okolicy dziś w przeglądzie pomysłów na e-biznes w portalu Bankier.pl.

Darmowe kupony rabatowe i promocyjne na produkty dla mam, dzieci i rodziny oferuje witryna MamaDeal.pl. Użytkownik serwisu ma możliwość przeglądania ofert podzielonych na takie kategorie jak: Zdrowie i uroda, Turystyka i sport, Rozrywka, Restauracje i Kawiarnie, Dla przyszłej mamy. Promocyjne oferty dostępne są na stronie a także wysyłane mailem w codziennym newsletterze. Pobrane kupony można zrealizować zarówno w sklepach internetowych jak i stacjonarnych oraz punktach usługowych.O ciekawych wydarzeniach w naszej okolicy informuje portal KiedyGdzie.co. Witryna dedykowana jest organizatorom imprez oraz ich uczestnikom. Serwis umożliwia znalezienie wydarzeń które odbędą się w wybranym miejscu i czasie. Możliwa jest także bezpłatna promocja własnego wydarzenia, poprzez dodanie informacji o nim do portalu, za pomocą intuicyjnego formularza.Dzielić pasję gotowania z innymi użytkownikami pozwala projekt Cytrynowo.pl. Portal to wirtualny świat, w którym osoby ceniące dobry smak i ciekawe pomysły kulinarne, mogą wymienić się opiniami na temat produktów spożywczych oraz usług gastronomicznych.
Tematyce ochrony praw konsumentów oraz obsługi tzw. trudnych klientów poświęcony jest serwis Trudnyklient.pl. Głównym założeniem witryny jest budowanie świadomości wpływu jakości obsługi, na wizerunek firm oraz ich sprzedaż. Serwis bada także efektywność programów prowadzenia polityki odpowiedzialnego biznesu, którego elementem jest profesjonalna obsługa klienta i przyjazne konsumentom procesy biznesowe. - To początek budowania platformy wymiany informacji między klientami, a firmami które chcą dbać o swoją reputację także w wirtualnym świecie - mówią pomysłodawcy strony.Wspomagać planowanie i organizację zadań ma aplikacja Tassky.com. Narzędzie umożliwia dodawanie zadań do własnej listy „rzeczy do wykonania” lub zlecanie zadań innym członkom grupy. Do każdego z zadań istnieje możliwość dodawania dodatkowych atrybutów, np. daty zakończenia zadania, opisu oraz kategorii, do której dane zadania zostanie przypisane. Aplikacja dostępna jest w wersji przeglądarkowej, desktopowej (premiera przed końcem roku) oraz jako aplikacja iPhone (do ściągnięcia za darmo).Strimo.pl to internetowy odtwarzacz muzyki. Aplikacja pobiera muzykę z serwisu Youtube, przepuszczoną przez autorskie alogorytmy filtrujące. - Jest to swojego rodzaju alternatywa dla interfejsu youtube, poszerzona o całą masę dodatkowych możliwości - mówią pomysłodawcy strony. W celu zarządzania utworami stworzony został system playlist, synchronizowanych z kontem użytkownika. Dzięki synchronizacji każdą playlistę można odtworzyć na dowolnym komputerze. Odtwarzacz posiada funkcję „strimowania” - jest to system dzielenia się muzyką z innymi użytkownikami na żywo.

 Chcesz zaprezentować swoją firmę w kolejnym przeglądzie startupów? Wyślij opis firmy na adres kontakt@mambiznes.pl.

Grzegorz Marynowicz
Bankier.pl
g.marynowicz@bankier.plGrzegorz Marynowicz

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj

Kalendarium przedsiębiorcy

  • Podatnicy podatku akcyzowego rozliczają akcyzę.

    Rozliczenie podatku od towarów i usług za poprzedni miesiąc - VAT 7.

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl