Minister zdrowia zapowiada zmianę ws. obowiązku noszenia maseczek

2020-05-25 08:06, akt.2020-05-25 16:52
publikacja
2020-05-25 08:06
aktualizacja
2020-05-25 16:52

We wtorek wydamy nowe rekomendacje dotyczące noszenia maseczek, kiedy, gdzie, jak będziemy musieli nosić maseczki, a kiedy będziemy mogli je zdjąć - zapowiedział w poniedziałek na konferencji prasowej minister zdrowia Łukasz Szumowski.

/ fot. FamVeld / Shutterstock

"Jutro te rekomendacje wydamy; podobnie, jak zasady dotyczące wesel, różnych aspektów życia" - zapowiedział w poniedziałek szef resortu zdrowia. "Myślę, że jest to bardzo oczekiwany przez Polaków element" - zaznaczył.

Szumowski ocenił, że Polska jest obecnie "bardzo zróżnicowana", jeśli chodzi o liczbę osób zakażonych koronawirusem. "Jestem przekonany, że do końca tego tygodnia sprawa się unormuje" - podkreślił. "Zbadaliśmy prawie 30 tys. osób na Śląsku, tysiąc osób w Wielkopolsce. Wyłapaliśmy te osoby, które są zakażone, chociaż nie mają istotnych objawów" - poinformował minister.

Zwrócił jednak uwagę, że epidemia nadal trwa, choć sytuacja w Polsce jest ustabilizowana.

autor: Monika Zdziera

Źródło:PAP
Tematy

Firmy mogą zapłacić nawet 1 mln PLN kary

Komentarze (53)

dodaj komentarz
hybryda1
ten wirus to jedna wielka ściema potrzebna do wyszczepienia populacji i wszczepienia czipów ,już w 2019 roku Szumowski podpisał umowę z Amerykańską firmą biotechnologiczną na yt ,Bald tv wywiad z niemieckim lekarzem o instytucie Kocha i pytanie na śniadanie Brzozowski masakruje lekarza transmisja w telewizyjnej dwójce ten wirus to jedna wielka ściema potrzebna do wyszczepienia populacji i wszczepienia czipów ,już w 2019 roku Szumowski podpisał umowę z Amerykańską firmą biotechnologiczną na yt ,Bald tv wywiad z niemieckim lekarzem o instytucie Kocha i pytanie na śniadanie Brzozowski masakruje lekarza transmisja w telewizyjnej dwójce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jes
Trzeba znieść nakaz noszenia maseczek by przed wyborami nie kojarzyły się każdemu z milionami jakie zarobił na tym przepisie.
pc1974
Możecie minusować tu pisowskie trolle prawde w kom. My sie tylko z tego śmiejemy.
pc1974
Kiedy dymisja i zwrot publicznych pieniędzy? TO INTERESUJE TERAZ SUWERENA!
nijakibp
Nie nawidzę wszystkich brudasów z brodami i pryszczami schowanymi pod brodą niezależnie od ich i stanowisk i wykształcenia i bogactwa jakie posiadają. Słyszałem już dawno przepowiedz od starszych ludzi, którzy mówili, że przed każdą wielką wojną te bałamuty zaczynają nosić brody. To są leniwcy i nie warci dobrej Nie nawidzę wszystkich brudasów z brodami i pryszczami schowanymi pod brodą niezależnie od ich i stanowisk i wykształcenia i bogactwa jakie posiadają. Słyszałem już dawno przepowiedz od starszych ludzi, którzy mówili, że przed każdą wielką wojną te bałamuty zaczynają nosić brody. To są leniwcy i nie warci dobrej pracy ani w telewizji, ani aa stanowiskach państwowych, ani w sejmie ani w senacie. Każdy co nosi brodę jest zakałą społecznym i wygląda na półgłupka. Oni wszyscy wyglądają jak terroryści. Trzaskowski! Ogól brodę jak chcesz walczyć o prezydenturę.
hfjdj
A jak pryszcze nie są schowane pod rodą to nawidzisz? I drugie pytanie na które odpowiedz sobie sam. Czy masz zarost pozwalający na zapuszczenie brody? Jeżeli nie to idź do psychiatry.
esp8266
Rapsy konfederacji prawdę wam powiedzą... #Bosak2020
jes
Jeszcze nie wszystkie maseczki sprzedane?
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
samsza
W 1924 r generał Żymierski wydał zgodę na zakup 100000 masek przeciwgazowych w cenie 24,8 zł za sztukę od francuskiej firmy Protekta. Realna cena masek nie powinna przekraczać 16,25 zł. Straty Skarbu Państwa wyniosły 150 000 dolarów.

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki