Media docierające do niemieckich firm

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska) dysponuje największą bazą firm z niemieckim kapitałem w naszym kraju. Za jej pośrednictwem z łatwością dotrzeć można do osób decyzyjnych w tych włałnie firmach. Członkostwo w izbie zapewnia zniżki na wszystkie usługi, jednak reklamę w naszych mediach może zamieścić każdy. Magazyn "Wiadomości Gospodarcze" oraz izbowy Newsletter to media niszowe, dzięki czemu reklamodawcy płacą tylko za dotarcie do wyselekcjonowanej już grupy odbiorców - Top Managementu. Poniżej skrót najważniejszych informacji o mediach AHK Polska. Opisy i kontakty również na stronie AHK


Magazyn "Wiadomości Gospodarcze" (Wi)
Dwujęzyczny (polsko-niemiecki) dwumiesięcznik podejmujący tematy z zakresu gospodarki, psychologii biznesu, kultury i lifestylu. Jest ceniony za nowoczesny layout, wyczerpujące raporty branżowe i wywiady z osobistościami.

oferta reklamowa
oferta prenumeraty


Newsletter
Co miesiąc otrzymuje go 8,5 tys. osób. Newsletter wydawany jest w dwóch językach. Wersja polska to miesięczne podsumowanie najważniejszych wydarzeń w gospodarce niemieckiej, a wersja niemiecka poświęcona jest Polsce.

oferta reklamowa
abonament bezpłatny


Strona internetowa
W każdej chwili mogą Państwo również zamieścić banner na naszej stronie internetowej www.ihk.pl. Proponujemy bardzo atrakcyjne ceny. Szczegóły w ofercie.

oferta reklamowa


Serdecznie zapraszam do kontaktu:
Danuta Kwasek
Dział Komunikacji
Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa
ul. Miodowa 14, skr. poczt. 62, 00-952 Warszawa
e-mail: dkwasek@ahk.pl
http://www.ahk.pl
tel. +48 (22) 53 10 521, 53 10 500
fax. +48 (22) 53 10 600
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 4,7% II 2020
PKB rdr 3,1% IV kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,5% II 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 330,48 zł II 2020
Produkcja przemysłowa rdr 4,9% II 2020

Znajdź profil