Mecz Real Madryt - Legia Warszawa: aresztowani trzej pseudokibice Legii

Mecz Real Madryt - Legia Warszawa już dzisiaj, 18.10.2016. Tymczasem w Madrycie aresztowano trzech pseudokibiców Legii. Policja twierdzi, że Polacy usiłowali zdewastować i okraść bar w stolicy Hiszpanii. Napadli też na jego personel. Zarzucono im spowodowanie uszkodzeń ciała, agresję i zakłócanie porządku publicznego.

Mecz Real Madryt - Legia Warszawa odbędzie się we wtorek, 18.10.2016 r. O której godzinie rozpocznie się spotkanie? Mecz można oglądac od godz. 20:45
Mecz Real Madryt - Legia Warszawa odbędzie się we wtorek, 18.10.2016 r. O której godzinie rozpocznie się spotkanie? Mecz można oglądac od godz. 20:45 (YAY Foto)

Polacy od rana pili wódkę przed meczem Real Madryt - Legia Warszawa

Wieczorem na Santiago Bernabeu zostanie rozegrany mecz Real Madryt -Legia Warszawa w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Według hiszpańskiej policji, do Madrytu dotrze dzisiaj co najmniej 300 niebezpiecznych pseudokibiców warszawskiego klubu.

Trzej aresztowani Polacy mieli od rana pić wódkę w barze w madryckiej dzielnicy Latina. Tam też zaczęli zaczepiać klientów i personel, po czym usiłowali ukraść pieniądze z kasy. A kiedy kelnerki próbowały im w tym przeszkodzić, jedna została trafiona ciężkim przedmiotem, a druga poważnie raniona i okradziona. Zawiadomiona policja obezwładniła i zatrzymała napastników.

O obawach przed zachowaniem polskich pseudokibiców od rana donoszą hiszpańskie media. "Do Madrytu przyjeżdża polska Legia i jej kibice - jedni z najniebezpieczniejszych w Europie" - ostrzegły telewizyjne "Wiadomości".

Real Madryt - Legia Warszawa: hiszpańska policja obawia się zamieszek

Stadionu i okolic będzie pilnowało 2 tysiące policjantów. Na trybunach zasiądzie około czterech tysięcy Polaków. Policja najbardziej obawia się kilkuset osób, które mają przylecieć z Warszawy bez biletów na mecz.

Informacyjna Agencja Radiowa(IAR)/Ewa Wysocka-Barcelona/dabr

Źródło: IAR

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~Er

jak dzikusy ze wschodu

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,5% X 2019
PKB rdr 4,4% II kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,2% VIII 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 084,56 zł IX 2019
Produkcja przemysłowa rdr 5,6% IX 2019

Znajdź profil