REKLAMA

Mecz Real Madryt - Legia Warszawa: aresztowani trzej pseudokibice Legii

2016-10-18 14:20
publikacja
2016-10-18 14:20

Mecz Real Madryt - Legia Warszawa już dzisiaj, 18.10.2016. Tymczasem w Madrycie aresztowano trzech pseudokibiców Legii. Policja twierdzi, że Polacy usiłowali zdewastować i okraść bar w stolicy Hiszpanii. Napadli też na jego personel. Zarzucono im spowodowanie uszkodzeń ciała, agresję i zakłócanie porządku publicznego.

fot. / / YAY Foto

Polacy od rana pili wódkę przed meczem Real Madryt - Legia Warszawa

Wieczorem na Santiago Bernabeu zostanie rozegrany mecz Real Madryt -Legia Warszawa w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Według hiszpańskiej policji, do Madrytu dotrze dzisiaj co najmniej 300 niebezpiecznych pseudokibiców warszawskiego klubu.

Trzej aresztowani Polacy mieli od rana pić wódkę w barze w madryckiej dzielnicy Latina. Tam też zaczęli zaczepiać klientów i personel, po czym usiłowali ukraść pieniądze z kasy. A kiedy kelnerki próbowały im w tym przeszkodzić, jedna została trafiona ciężkim przedmiotem, a druga poważnie raniona i okradziona. Zawiadomiona policja obezwładniła i zatrzymała napastników.

O obawach przed zachowaniem polskich pseudokibiców od rana donoszą hiszpańskie media. "Do Madrytu przyjeżdża polska Legia i jej kibice - jedni z najniebezpieczniejszych w Europie" - ostrzegły telewizyjne "Wiadomości".

Real Madryt - Legia Warszawa: hiszpańska policja obawia się zamieszek

Stadionu i okolic będzie pilnowało 2 tysiące policjantów. Na trybunach zasiądzie około czterech tysięcy Polaków. Policja najbardziej obawia się kilkuset osób, które mają przylecieć z Warszawy bez biletów na mecz.

Informacyjna Agencja Radiowa(IAR)/Ewa Wysocka-Barcelona/dabr

Źródło:IAR
Tematy

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia i zyskaj nawet 1600 zł premii!

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Powiązane: zamieszki

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki