PiS zaskoczone sprzedażą Nowogrodzkiej. Partię czeka przeprowadzka?

Informacja o sprzedaniu budynku, w którym mieści się siedziba PiS trochę nas zaskoczyła. Mamy zapewnienie, że przez kilkanaście miesięcy możemy być na Nowogrodzkiej. Zobaczymy, co będzie dalej - mówiła w czwartek rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

(fot. Kancelaria Sejmu / Rafał Zambrzycki / Flickr)

W środę Radio ZET podało, że izraelska spółka, będąca właścicielem budynku, w którym mieści się siedziba PiS, sprzedała nieruchomość polskiej spółce hotelarskiej. Jak podano, nowy właściciel chce tam docelowo zbudować hotel, ale na razie zapewnia, że przez kilkanaście miesięcy dla dotychczasowych najemców nic się nie zmieni.

"To jest informacja, która nas trochę zaskoczyła" - oświadczyła rzeczniczka PiS w Polsat News. "Nie jest tajemnicą, że mamy zapewnienie, że przez kilkanaście miesięcy siedziba nasza jest tutaj, gdzie jest. Mamy czas na to, żeby się zastanowić" - podkreśliła. "Co będzie dalej? Zobaczymy" - dodała.

autorka: Aleksandra Rebelińska

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
11 9 karbinadel

Najlepiej niech przeniosą KC z powrotem na Nowy Świat 6/12

! Odpowiedz
13 18 szlachta-nie-pracuje

izraelska spółka, będąca właścicielem budynku, w którym mieści się siedziba PiS, to ciekawe w jaki sps ta firma stała się właścicielem tej nieruchomości ,z tego co wiem to pis ukradł Nogogrodzką w latach 90 i co później sprzedał żydom a żydzi dalej ? ,tak czy siak to pokazuje skalę problemu skoro żydzi sprzedają budynek partii rządzącej krajem :)))))

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
49 34 ajwaj

PISy - ""Partię czeka przeprowadzka?""

jasne, najlepiej w kosmos. W Galaxy Milky Way = Galaktyce Drogi Mlecznej
znajdzie sie lepsze dzialki niz na Srebrnej ;)

! Odpowiedz
7 27 po_co

Czyli zamiast pewnych pieniędzy z budżetu jakaś Polska firma woli niepewne (ale może wyższe) zarobki z hotelarstwa.
Interesujące.

Jeżeli o mnie chodzi to w ogóle do mnie nie dociera, że jakaś partia potrzebuje posiadać własną siedzibę - rozumiem lokalne poselstwo, rozumiem wynajem przestrzeni na konferencję ale cała reszta sugeruję tworzenie struktur mających na celu wyłudzanie pieniędzy z budżetu. Od tego mają miejsce w sejmie czy hotelu aby tam organizować swoje życie, a nie za nasze wynajmować czy budować sobie lokale.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 3,4% IV 2020
PKB rdr 1,9% I kw. 2020
Stopa bezrobocia 5,8% IV 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 285,01 zł IV 2020
Produkcja przemysłowa rdr -24,6% IV 2020

Znajdź profil