0,0700 zł
16,67% 0,0100 zł
Minox SA (MNX)

Treść uchwał podjętych na NWZ MINOX S.A. w dniu 18.11.2019 roku

Zarząd MINOX S.A. („Spółka”, „Emitent”) z siedzibą w Warszawie informuje, iż w dniu 18.11.2019 roku, w obecności notariusza – Anety Leszczyńskiej – prowadzącej Kancelarię Notarialną w Warszawie przy ul. Wspólnej 70, odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki.

Emitent informuje, że Walne Zgromadzenie nie podjęło żadnych uchwał, ponieważ nie było zdolne do podejmowania ważnych uchwał z uwagi na brak akcjonariuszy reprezentujących co najmniej 25 % (dwadzieścia pięć procent) kapitału zakładowego Spółki. Zgodnie bowiem z postanowieniem §32 ust. 1 statutu Spółki „Walne Zgromadzenie może podejmować uchwały pod warunkiem udziału w nim akcjonariuszy reprezentujących co najmniej 25 proc. (dwadzieścia pięć procent) kapitału zakładowego.”

W związku z powyższym Walne Zgromadzenie nie podjęło uchwały o wyborze przewodniczącego Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia, która to uchwała była jako jedyna objęta porządkiem obrad.

Podstawa prawna:
§ 4 ust. 2 pkt 7), 7a), 8) i 9) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.