REKLAMA

Link4 uruchamia specjalną infolinię szkodową m.in. dla pracowników służb medycznych

2020-04-01 13:28
publikacja
2020-04-01 13:28

Specjalną infolinię, poprzez którą klienci ubezpieczyciela, bezpośrednio zaangażowani w walkę z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, będą mogli zgłaszać szkody, od 1 kwietnia uruchamia Link4 - poinformowała spółka w środowym komunikacie.

fot. Halfpoint / / Shutterstock

Jak zapewnia Link4, zgłoszenia tych klientów będą realizowane w pierwszej kolejności.

"Wszyscy klienci Link4, będący pracownikami służb medycznych, policji, straży miejskiej oraz innych instytucji publicznych, które są bezpośrednio zaangażowane w walkę z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, a także wolontariusze niosący pomoc zakażonym i osobom starszym, mogą od 1 kwietnia korzystać z dedykowanej infolinii szkodowej ubezpieczyciela pod numerem 22 444 4484" - napisano w komunikacie.

"Firma chce w ten sposób wesprzeć klientów, którzy stoją dziś na pierwszej linii frontu w walce z wirusem" - dodano.

Jak informuje Link4, poprzez specjalną infolinię będzie można zgłaszać zarówno szkody komunikacyjne, jak i mieszkaniowe.

Ubezpieczyciel przypomina, że po ogłoszeniu stanu epidemicznego przez rząd 13 marca, Link4 w trosce o zdrowie swoich pracowników, agentów i partnerów biznesowych wdrożył pełen model pracy zdalnej, obejmujący procesy sprzedażowe, obsługowe i szkodowe. Wszystkie oględziny, zarówno przy szkodach mieszkaniowych, jak i komunikacyjnych, mogą być wykonane. Klienci mogą korzystać także z likwidacji uproszczonej, gdzie opiekunowie szkód z ramienia Link4 przeprowadzą klienta przez cały proces.(PAP)

autor: Łukasz Pawłowski

pif/ pad/

Źródło:PAP
Tematy
Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki