Limit trzech osób na kasę także na stacjach benzynowych

Na stacjach benzynowych również wprowadzono limit 3 osoby na kasę - podano w nowelizacji rozporządzenia z 31 marca.

(fot. Piotr Waniorek / FORUM)

31 marca rząd wydał rozporządzenia, w którym wprowadzono limit osób przebywających w sklepie do maksymalnie 3 osób na jedną kasę.

"Ponadto dodano regulacje, zgodnie z którymi na stacjach benzynowych liczba osób w nich przebywających nie będzie mogła być większa niż 3 osoby na stanowisko kasowe, co również przyczyni się do ograniczenia skutków epidemii" - napisano w czwartkowej noweli.

Ponadto zaproponowano zmianę, która pozwoli na kontynuowanie pobytu w podmiotach świadczących usługi hotelarskie tym osobom, wobec których świadczenie usług hotelarskich rozpoczęło się przed dniem 31 marca 2020 r. (PAP Biznes)

map/ ana/

Źródło: PAP Biznes
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 3 wizytator

Skutki tych chorych decyzji dopiero poznamy w maju i czerwcu. Nie bójcie się pany z Wiejskiej, będziemy pamiętać. Choćby przy waszych urnach, yyy... wyborczych.

! Odpowiedz
3 5 wtomek

Chore rozporządzenia ludzi , którzy nie robią zakupów w normalnych sieciach. Sklepy w zależności od położenia ,i powierzchni dobrze do tej pory regulowały sprawy bezpiecznego handlu. Teraz sklep o powierzchni ponad 1000m/2 dwie kasy czynne, a w sklepie 6 osób , ktoś dostał na łeb . Kasjer przed sklepem pilnuje by nie wchodziło więcej osób !!!

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 1 mnm1

Chodzi o wszystkie kasy, nie tylko czynne. Sklep, o którym piszesz będzie miał pewnie z 7-8 kas - wejdą więc 24 osoby. Do przedwczoraj do Lidla wchodziło 30 ...

! Odpowiedz
0 0 wtomek odpowiada mnm1

Nigdy nie są czynne wszystkie kasy, piszę o tym co wczoraj przeszedłem sam w Lidlu właśnie około 19-tej. W dodatku teraz ludzie jakby amoku dostali, trudno wejść , to lepiej kupię więcej. Nie było prawie nic z tego co chciałem kupić. Stałem jako 6 -sty na dworze przez 25 min. powtarzam 6 osób w tym czasie wyszło ze sklepu.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne