REKLAMA

Lidl rozdaje paczki klientom

2019-11-04 09:00
publikacja
2019-11-04 09:00

Lidl wysłał paczki ze składnikami spożywczymi wybranym klientom w Szwecji. Fani sklepu z otrzymanych produktów przygotują posiłki dla rodzin i znajomych. 

Klienci Lidla otrzymają paczki z produktami spożywczymi / fot. Joerg Mueller / Visum

Fani sklepu nazywani są przez sklep "lidlersami". W Szwecji, ramach kampanii „Micromarket” część z nich otrzymała paczki z produktami spożywczymi, ubraniami, czapkami z daszkiem, koszami z logo sklepu oraz albumem Spotify z dźwiękami, które towarzyszą robieniu zakupów. Na playliście znajdują się utwory tj. „Wózek na zakupy poruszający się od lewej do prawej” czy „Maszyna do czyszczenia”.

Z otrzymanych składników klienci mogli przygotować trzydaniowy obiad maksymalnie dla sześciu osób. Materiały nagrane podczas wspólnego gotowania lub spożywania posiłków wysłane przez "lidlersów" zostaną wykorzystane podczas kampanii reklamowej. 

Kampania „Micromarket” to pomysł sieci handlowej na przedstawienie oferty Lidla jako sklepu, który posiada produkty dobrej jakości w korzystnej cenie.

W ostatnim czasie marka testuje rozwiązania ułatwiające robienie zakupów. Lidl w tym roku wprowadził w całej Polsce półki w sklepach z produktami, przecenionymi o 50% w związku z upływającym terminem ważności

DF

Źródło:
Tematy
Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
pralkaboga
hurrra! darmowe pączki!
tomitomi
''Bogatemu , to i diabeł dzieci kołysze ! ''

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki