REKLAMA
WEBINAR

Nawet 800 zł bonusów świątecznych w Lidlu

2021-12-02 09:44
publikacja
2021-12-02 09:44

Lidl przygotował świąteczne bonusy dla pracowników. Osoby zatrudnione otrzymają kupony rabatowe o łącznej wartości 800 zł oraz paczki dla dzieci, zróżnicowane w zależności od wieku.

Nawet 800 zł bonusów świątecznych w Lidlu
Nawet 800 zł bonusów świątecznych w Lidlu
fot. Thierry Roge / / ZUMA Press

Do grona sieci sklepów spożywczych oferujących bonusy świąteczne dla zatrudnionych osób dołączył Lidl. Pracownicy otrzymają kupony rabatowe o łącznej wartości 800 zł. Oprócz pracowników z kuponów skorzystają także współpracownicy oraz osoby zatrudnione przez niektórych kontrahentów sieci, podaje biuro prasowe Lidla.

"Pracownicy zrealizują kupony za pomocą aplikacji zakupowej Lidl Plus, która pozwala na skorzystanie z wyjątkowej oferty zniżek w sklepach sieci (...) Lidl Polska pragnie dotrzeć ze swoją aplikacją do jak największego grona użytkowników, dlatego pracownicy będą mogli zaprosić do udziału w akcji dowolnie przez siebie wybrane osoby, w tym swoich bliskich" – czytamy w informacji prasowej.

Oprócz kuponów rabatowych zatrudnieni otrzymają także paczki dla najmłodszych, czyli wszystkich dzieci pracowników do 13 roku życia. Prezenty są zróżnicowane ze względu wiek dzieci. "W ten sposób powstały 4 rodzaje paczek z uwzględnieniem odmiennych potrzeb i upodobań maluchów. W pakietach znajdą się m.in. zabawki dla niemowląt, zestawy do rozwoju motorycznego, drewniane zabawki, gry i puzzle oraz mikrofony karaoke. Starsze dzieci mogą się również spodziewać słodkości". W tym roku do dzieci pracowników trafi 21,5 tys. pakietów świątecznych - podaje Lidl.

Lidl – zarobki pracowników

"Od marca 2021 r. pracownicy sklepów, rozpoczynający swoją karierę, zarabiają od 3 550 zł brutto do 4 350 zł brutto. Natomiast po roku pracy pracodawca gwarantuje podwyżkę płacy do poziomu od 3 650 zł brutto do 4 550 zł brutto, a po dwóch latach stażu wynagrodzenie wzrasta do poziomu od 3 900 zł brutto do 4 800 zł brutto" – podaje biuro prasowe Lidla oraz podkreśla, że pracownicy otrzymują dodatki za pracę w niedzielę niehandlowe.

DF

Źródło:
Tematy
Rekrutujesz? Wypróbuj Pracuj.pl i wygraj iPhone 14 | Konkurs dla firm

Rekrutujesz? Wypróbuj Pracuj.pl i wygraj iPhone 14 | Konkurs dla firm

Advertisement

Komentarze (3)

dodaj komentarz
grzegorzkubik
Zrobiliby raz na 2 miesiące wielką przecenę. Odsprzedaliby elektronikę z magazynów i byłoby dobrze i godnie.
wind71
Tytuł fajny, ale inne źródła podają że "Lidl dotąd w ostatnich latach na Święta Bożego Narodzenia rozdawał pracownikom kary podarunkowe o wartości 400 zł. Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, w tym roku ich nie będzie. Pracownicy dostaną kwotę 800 zł do wydania w sklepach Lidl (za pomocą kuponów w aplikacji Lidl Plus). Jednak tak Tytuł fajny, ale inne źródła podają że "Lidl dotąd w ostatnich latach na Święta Bożego Narodzenia rozdawał pracownikom kary podarunkowe o wartości 400 zł. Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, w tym roku ich nie będzie. Pracownicy dostaną kwotę 800 zł do wydania w sklepach Lidl (za pomocą kuponów w aplikacji Lidl Plus). Jednak tak naprawdę nie jest to typowy bonus świąteczny, ale ma on związek z otwarciem 800-ego sklepu Lidla w Polsce co jak potwierdziło nam biuro prasowe sieci, ma nastąpić jeszcze w tym roku.

https://businessinsider.com.pl/finanse/handel/lidl-bez-typowego-dodatku-swiatecznego-dla-pracownikow-jak-jest-w-innych-sieciach/h5khcve
ddaamm
Super, to świetna wiadomość!
Ale na portalu gospodarczym bardziej ucieszyłbym się z wiadomości, ze każdy Polak do 100 000zl rocznie nie musi płacić podatkow, rejestrować firmy, spełniać jakiejkolwiek biurokracji.
Dzięki temu odżylby mały handel, usługi, ludzie nie byliby skazani na duże firmy, a te mając więcej konkurencji
Super, to świetna wiadomość!
Ale na portalu gospodarczym bardziej ucieszyłbym się z wiadomości, ze każdy Polak do 100 000zl rocznie nie musi płacić podatkow, rejestrować firmy, spełniać jakiejkolwiek biurokracji.
Dzięki temu odżylby mały handel, usługi, ludzie nie byliby skazani na duże firmy, a te mając więcej konkurencji musiałyby podnosić pracownikom pensje i się do nich dostosowywać!
Pracownik zawsze by mógł powiedzieć: idę na swoje!
Kto korzysta na tym jak jest i dlaczego ludzi się przekonuje, ze te wszystkie bariery typu ZUS to dla ich dobra?
Lepsza jest sytuacja, żeby ktoś był bezrobotny i inni na niego płacili niż żeby sam na siebie zarabiał nie płacąc składki? Dla kogo lepsza, bo na pewno nie dla społeczeństwa.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki