MultiSport zawiesza karty członkowskie

MultiSport zawiesza karty członkowskie. Powodem rozprzestrzeniająca się pandemia COVID-19. Firma zachęca do aktywności fizycznej przy wykorzystaniu materiałów online.

MultiSport zawiesza karty
MultiSport zawiesza karty (Shutterstock)

Koronawirus w Polsce oddziałuje na każdą dziedzinę życia. Firmy czasowo zamykają swoje placówki oraz przechodzą na pracę zdalną. MultiSport proponuje użytkownikom skorzystanie z oferty online lub zawieszenie kart członkowskich na czas trwania epidemii.Trwają rozmowy z pracodawcami i wypracowywanie najbardziej efektywnej formy dalszej współpracy, informuje MultiSport.

– Wierzymy, że nowa, tymczasowa formuła Programu MultiSport odpowie na potrzeby każdej ze stron, a gdy minie epidemia, zapewni nam wszystkim możliwość korzystania z aktywności fizycznej i usług obiektów sportowych – przeczytamy w wiadomości, jaką otrzymały osoby posiadające karty sportowe.

Osoby posiadające aktywne karty MultiSport póki co mogą skorzystać z:

  • profesjonalnych programów żywieniowych,
  • treningów online budujących zdrowe nawyki,
  • materiałów edukacyjnych,
  • rozszerzonej biblioteki e-booków,
  • podcastów z ekspertami.

Użytkownicy MultiSport w 30 miastach w Polsce mogą ponadto korzystać z 60 minut darmowej przejażdżki na rowerach miejskich. Firma zapowiada na kwiecień udostępnienie online m.in. konsultacji dietetycznych i trenerskich, podcastów z psychologami, platformy do nauki języka angielskiego.

DF

Źródło:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 8 vipassana

Tydzień temu na zapytanie naszej firmy czy zawieszą opłatę na czas kwarantanny odpisali poprzez swoją kancelarię prawną że nie i jesteśmy zobligowani do zapłaty wystawionej faktury oraz przyszłych pod rygorem windykacji komorniczej !!! Niestety w czasach kryzysu każdy broni swego interesu do końca i niestety zazwyczaj ci duzi wygrywają...
ps. ciekawe czym spowodowana jest ich zmiana podejścia do sprawy.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 5 peluquero

Już prawnie usankcjonowanym brakiem możliwości wywiązania się ze świadczenia pełnej oferty z podpisanych umów z podmiotami

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne