Koronawirus? Minister: Trzynastki i czternastki niezagrożone

Świadczenia dla seniorów nie są zagrożone i będą wypłacone - mówi we wtorkowym "Super Expressie" wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed.

(fot. Andrzej Hulimka / Forum)

Zdaniem "Super Expressu" miliony seniorów drżą w obawie, czy w czasie szalejącej epidemii koronawirusa otrzymają w kwietniu trzynastkę, a w przyszłym roku - czternaste emerytury. Gazeta donosi, że w rozmowie z "SE" wszelkie wątpliwości rozwiewa w tej sprawie wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed.

"Świadczenia dla seniorów nie są zagrożone i będą wypłacone" - mówi wiceminister.

"Chcę powiedzieć jasno i dobitnie, że seniorzy otrzymają 1200 zł brutto trzynastej emerytury już w kwietniu, a czternaste emerytury będą z kolei wypłacane ma jesieni przyszłego roku. Wszystkie świadczenia dla emerytów będą wypłacane na czas" - zapewnił Szwed. (PAP)

mmu/ krap/

Źródło: PAP
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 6 krool44

Ale na maseczki, testy, fartuchy czy rękawiczki to nie ma. Szpitale muszą żebrać w internecie o datki. Rządzą nami ludzie odarażający swoją bezczelnością, jeszcze bardziej brzydzę się tymi, którzy na nich głosują.

! Odpowiedz
0 2 koronnyargument

Mam nadzieję, że piętnastki, szesnastki, siedemnastki, osiemnastki, dziewiętnastki, dwudziestki, dwudziestki jedynki, dwudziestki dwójki, dwudziestki trójki i dwudziestki czwórki także są nie zagrożone. Przy 24 możne ktoś w końcu wpadnie, aby je skonsolidować w podwojone 12-tki.

! Odpowiedz
2 6 anty12

I tak wasz komuszy rzad upadnie. I pojdziecie siedziec. Dostana po 1200 a inflacja to bedzie z 20%.

! Odpowiedz
2 12 gregzacha

To jest esencja szkodnictwa.

! Odpowiedz
3 25 marxs

"Koronawirus? Minister: Trzynastki i czternastki niezagrożone"-macie obywatele i obywatelki PISiego (K)Raju swój PISi chlew i szambo zamiast polityki i gospodarki w obliczu upadku praktycznie całej gospodarki PISty nadal bedą rozdawać aby wygrać wybory

! Odpowiedz
3 20 mrbean

w tej sytuacji jest to nieodpowiedzialne działanie, wypłacanie dodatkowych emerytur, to się źle skończy, podcinają gałąź na której wszyscy siedzimy, jak zawsze najgorzej w dupę dostaną ludzie działający w biznesie, chory kraj

! Odpowiedz
2 21 tatrzanczyk

Wstyd, za to rozdawnictwo życzę wszystkiego n... ego.

! Odpowiedz
1 36 loool

Mowili ze nie mają dla młodych lekarzy czy nauczycieli a okazuje sie ze miliardy leją się jak rzeka. Czy to jest propaganda, czy pusty dodruk czy faktycznie mają takie rezerwy?

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne