REKLAMA

Koronawirus? Minister: Trzynastki i czternastki niezagrożone

2020-03-24 06:56
publikacja
2020-03-24 06:56

Świadczenia dla seniorów nie są zagrożone i będą wypłacone - mówi we wtorkowym "Super Expressie" wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed.

/ fot. Andrzej Hulimka / Forum

Zdaniem "Super Expressu" miliony seniorów drżą w obawie, czy w czasie szalejącej epidemii koronawirusa otrzymają w kwietniu trzynastkę, a w przyszłym roku - czternaste emerytury. Gazeta donosi, że w rozmowie z "SE" wszelkie wątpliwości rozwiewa w tej sprawie wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed.

"Świadczenia dla seniorów nie są zagrożone i będą wypłacone" - mówi wiceminister.

"Chcę powiedzieć jasno i dobitnie, że seniorzy otrzymają 1200 zł brutto trzynastej emerytury już w kwietniu, a czternaste emerytury będą z kolei wypłacane ma jesieni przyszłego roku. Wszystkie świadczenia dla emerytów będą wypłacane na czas" - zapewnił Szwed. (PAP)

mmu/ krap/

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (8)

dodaj komentarz
krool44
Ale na maseczki, testy, fartuchy czy rękawiczki to nie ma. Szpitale muszą żebrać w internecie o datki. Rządzą nami ludzie odarażający swoją bezczelnością, jeszcze bardziej brzydzę się tymi, którzy na nich głosują.
koronnyargument
Mam nadzieję, że piętnastki, szesnastki, siedemnastki, osiemnastki, dziewiętnastki, dwudziestki, dwudziestki jedynki, dwudziestki dwójki, dwudziestki trójki i dwudziestki czwórki także są nie zagrożone. Przy 24 możne ktoś w końcu wpadnie, aby je skonsolidować w podwojone 12-tki.
anty12
I tak wasz komuszy rzad upadnie. I pojdziecie siedziec. Dostana po 1200 a inflacja to bedzie z 20%.
gregzacha
To jest esencja szkodnictwa.
marxs
"Koronawirus? Minister: Trzynastki i czternastki niezagrożone"-macie obywatele i obywatelki PISiego (K)Raju swój PISi chlew i szambo zamiast polityki i gospodarki w obliczu upadku praktycznie całej gospodarki PISty nadal bedą rozdawać aby wygrać wybory
mrbean
w tej sytuacji jest to nieodpowiedzialne działanie, wypłacanie dodatkowych emerytur, to się źle skończy, podcinają gałąź na której wszyscy siedzimy, jak zawsze najgorzej w dupę dostaną ludzie działający w biznesie, chory kraj
tatrzanczyk
Wstyd, za to rozdawnictwo życzę wszystkiego n... ego.
loool
Mowili ze nie mają dla młodych lekarzy czy nauczycieli a okazuje sie ze miliardy leją się jak rzeka. Czy to jest propaganda, czy pusty dodruk czy faktycznie mają takie rezerwy?

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki