Konta osobiste: promocje - grudzień 2017 r.

redaktor Bankier.pl

Dla zainteresowanych przeniesieniem rachunku może to być ostatni dzwonek na skorzystanie na zmianie dostawcy usług bankowych. Aż 13 aktualnie obowiązujących promocji kończy się w tym miesiącu. W tym gronie znalazły się również oferty z wysokimi premiami. Promocja znajdująca się na czele zestawienia obowiązuje niewiele dłużej.  

Koniec roku nie przyniósł ze sobą wielu ofert dla wyjadaczy wisienek. Wśród nielicznych nowości można znaleźć propozycje od Banku Zachodniego, eurobanku oraz ING Banku Śląskiego. Każdy z nich wymaga od klienta spełnienia innych warunków. Bank Zachodni WBK oczekuje zasilenia rachunku, ING Bank Śląski dokonywania płatności bezgotówkowych a eurobank ulokowania oszczędności na koncie oszczędnościowym.

Konta osobiste: promocje – grudzień 2017 r.
Konta osobiste: promocje – grudzień 2017 r. (YAY Foto)

Zestawienie obejmuje promocje bankowe organizowane przez banki bez udziału pośredników. Poniższe oferty skierowane są do nowych klientów, którzy są skłonni otworzyć konto osobiste oraz spełnić dodatkowe warunki. Promocje z najwyższymi premiami pieniężnymi zostały uszeregowane według wysokości bonusu możliwego do zdobycia. Pozostałe propozycje to oferty z innymi nagrodami lub niższymi bonusami. Lista nie obejmuje ofert specjalnych kont typu VIP oraz rachunków oferowanych klientom, którzy są beneficjentami świadczenia „Rodzina 500+”.

Miejsce I: 650 zł premii od mBanku w zamian za otwarcie eKonta

Ile można zarobić na promocji?

Zainteresowani wciąż mogą skorzystać z drugiej edycji promocji „Lepiej z eKontem”, w ramach której do zdobycia jest premia w wysokości maksymalnie 650 zł. Podana kwota stanowi sumę miesięcznych bonusów nie większych niż 130 zł, o które można ubiegać się przez 5 miesięcy. Środki są naliczane jako zwrot płatności w wysokości 4 proc.

Poza nagrodą pieniężną, bank oferuje również gwarancję niezmienności podstawowych opłat za konto, która obowiązywać będzie przez 24 miesiące. Oferta obejmuje cennik prowadzenia konta osobistego, wypłat z bankomatów oraz przelewów internetowych. Co więcej, przez ten okres klient jest całkowicie zwolniony z ponoszenia opłaty za kartę debetową.

Jakie są warunki promocji?

Na start klient otrzymuje gwarancję stałych opłat. Nagroda ta trafi do wszystkich uczestników, którzy przystąpią do promocji, zakładając jedno ze wskazanych kont osobistych – eKonto plus lub eKonto standard.

Klienci, którzy liczą na premię pieniężną, będą musieli wykazać się większym zaangażowaniem. Zasilenie rachunku przelewem w wysokości min. 1000 zł, zalogowanie się choć raz w miesiącu na konto osobiste przez aplikację mobilną oraz zaksięgowanie płatności zrealizowanych z pomocą karty debetowej lub Blika na kwotę min. 250 zł miesięcznie - to warunki, które klient musi spełnić, aby bank zaczął naliczać bonus.

Oferta jest skierowana do określonej grupy klientów. Aby z niej skorzystać, należy być osobą, która nie posiadała lub współposiadała od 1 stycznia 2016 roku konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku. Konieczne będzie także podpisanie wymienionych w regulaminie oświadczeń.

Udział w promocji można wziąć do 10 stycznia 2018 r.

Czytaj więcej: Warunki prowadzenia eKonta standard w mBanku.


Miejsce II: 300 zł za transakcje w aplikacji mobilnej BGŻ BNP Paribas

Ile można zarobić na promocji?

Zwolennicy płatności mobilnych mają szansę otrzymać 300 zł od BGŻ BNP Paribas, jeśli otworzą rachunek w ramach promocji „Mobilna Premia”. Pełna pula składa się z miesięcznych płatności nie większych niż 25 zł. Bank wypłaca środki przez kolejnych 12 miesięcy od dnia przystąpienia do akcji specjalnej.

Jakie są warunki promocji?

Zasady promocji nie należą do skomplikowanych. Wysokość premii jest uzależniona od liczby transakcji w danym miesiącu. I tak, za każdą akceptowaną operację na kwotę min. 1 zł bank przyzna klientowi 1 zł bonusu.

Zyskają na tym korzystający z portfela MasterPass, Android Pay lub zlecający przelewy z aplikacji banku GOmobile – choć tutaj wzięta pod uwagę zostaje wyłącznie pierwsza transakcja zlecona na ten sam numer rachunku w danym miesiącu. Co więcej, w przypadku ostatniego z nich wyłączone z oferty zostają płatności zrealizowane przez Blik oraz przelewy zasilające rachunek lokaty.

Promocja obejmuje trzy rachunki z oferty banku – Konto Optymalne, Konto Maksymalne oraz Konto Premium. Założyć ROR w ramach promocji mogą osoby, które w ciągu 36 miesięcy przed zawnioskowaniem o rachunek nie były posiadaczami lub współposiadaczami żadnego z wcześniej wymienionych rachunków. Nie można również zapomnieć o akceptacji regulaminu oferty.

Zainteresowani mogą zawnioskować o konto do 29 grudnia 2017 r.

Czytaj więcej: Warunki prowadzenia Konta Optymalnego, Konta Maksymalnego.


Miejsce III: 250 zł, bon i lepsze warunki konta od eurobanku

Ile można zarobić na promocji?

Klientom, którzy skorzystają z promocji „Konto z Media Expert” w eurobanku i spełnią wymogi oferty w określonym czasie, bank wypłaci bonus pieniężny w wysokości do 250 zł. Jest to tylko jedna z nagród, które przewiduje bank – zakładający ROR może się również cieszyć lepszymi warunkami cenowymi konta osobistego oraz bonem do sklepów Media Expert o wartości 50 zł.

Jakie są warunki promocji?

Aby cieszyć się tańszym kontem, wystarczy zrealizować podstawowy warunek oferty, czyli posiadać dowód zakupu na zakupy w Media Expert na kwotę nie mniejszą niż 50 zł. Ważna jest data, która widnieje na paragonie lub fakturze – nie może być wcześniejsza niż start oferty specjalnej. Specjalne warunki obowiązują przez 12 miesięcy od podpisania umowy i obejmują:

 • brak opłat za prowadzenie konta,
 • zwrot opłaty miesięcznej za obsługę karty debetowej,
 • zwrot prowizji za udzielenie limitu w koncie osobistym.

Ci, którzy celują w bonus pieniężny, będą musieli aktywnie korzystać z karty debetowej. Trzy płatności na kwotę łączną min. 100 zł w danym miesiącu pozwolą otrzymać 50 zł. O premię można się ubiegać przez kolejne pięć miesięcy. Jeśli na konto wpłynie pierwszy bonus, to bank dorzuci jeszcze bon do Media Expert o wartości 50 zł. Można go wykorzystać przy zakupach na kwotę min. 750 zł.

Promocja jest zarezerwowana dla nowych klientów. W przypadku eurobanku są to osoby, na rzecz których bank nie prowadził konta w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Wykluczeni są również współposiadacze rachunków. Oferta obejmuje dwa produkty z oferty – Konto Active oraz Konto Prestige. Promocja wymaga dokonania rejestracji.

Ostatni dzień jej obowiązywania przypadł na 31 grudnia 2017 r.

Czytaj więcej: Warunki prowadzenia Konta Active, Konta Prestige.


Miejsce IV: 240 zł od eurobanku w zamian za opłacanie abonamentu z rachunku

Ile można zarobić na promocji?

Kolejna promocja również należy do eurobanku. Wprowadzona wcześniej akcja „nc+ z Kontem” oferuje bonus w podobnej wysokości (240 zł) oraz gwarancję braku opłat za niektóre czynności bankowe, która obowiązuje dwukrotnie dłużej, czyli 24 miesiące od podpisania rachunku.

Jakie są warunki promocji?

Oferta jest dostępna dla klientów, którzy korzystają z usług telewizji cyfrowej nc+ w ramach podpisanej umowy z ITI Neovision. Przystąpienie do promocji i wypełnienie formularza rejestracyjnego uprawnia klienta do otrzymania gwarancji zapewniającej brak pobierania opłat za prowadzenie konta osobistego, zwrot opłaty za obsługę karty debetowej, a także zwrot prowizji za udzielenie limitu w rachunku.

O nagrodę pieniężną w wysokości 20 zł miesięcznie można się starać przez okrągły rok. Składa się to na maksymalny bonus w wysokości 240 zł. Zostanie ona przyznana w danym miesiącu, jeśli klient:

 • opłaci z konta abonament za usługi telewizji cyfrowej,
 • dokona co najmniej trzech płatności kartą debetową na kwotę łączną co najmniej 50 zł.

Z promocji można skorzystać, jeśli dysponuje się statusem nowego klienta. Bank określa ten warunek tak samo jak w promocji „Konto z Media Expert”. Za nowego klienta uznaje się osobę, która nie posiadała lub współposiadała rachunku w banku przez ostatnie 12 miesięcy. Do puli premiowanych kont bank włączył Konto Active i Konto Prestige.

Oferta obowiązuje do 31 grudnia 2017 r.

Czytaj więcej: Warunki prowadzenia Konta Active, Konta Prestige.


Miejsce V: 200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole

Ile można zarobić na promocji?

Klienci, którzy przeniosą rachunek w PLN z innego banku mogą otrzymać premię pieniężną w wysokości 200 zł. Tyle do zaoferowania ma Credit Agricole w promocji „Polacy wybierają Credit Agricole”.

Jakie są warunki promocji?

Klienci, którzy wezmą udział w promocji będą musieli pamiętać o zrealizowaniu kilku czynności. Dopiero ich spełnienie pozwoli na otrzymanie bonusu. Regulamin wypunktowuje kilka warunków, do których należą:

 • otwarcie jednego z kont osobistych z oferty Credit Agricole,
 • zawnioskowanie o wydanie karty debetowej,
 • złożenie wniosku o nadanie dostępu do bankowości internetowej,
 • wybranie elektronicznego wyciągu z konta,
 • złożenie wniosku z pełnomocnictwem na podstawie którego będzie można przenieść rachunek z innego banku w ciągu maksymalnie 7 dni od otwarcia konta,
 • złożenie zlecenia przekazywania wynagrodzenia w kwocie nie niższej niż 3000 zł i jego zapewnienie przez kolejne trzy miesiące.

Aby skorzystać z oferty, należy być nowym klientem banku określonym jako osoba, która nie posiadała lub współposiadała konta w Credit Agricole w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Czas na skorzystanie z promocji jest do 31 grudnia 2017 r.

Czytaj więcej: Warunki prowadzenia 1Konta, Konta PROSTOoszczędzającego, Konta PROSTOoszczędzającego PLUS, Konta PROSTOoszczędzającego PREMIUM.


Pozostałe promocje w kontach osobistych w grudniu 2017 r.

Oferty z premiami pieniężnymi dostępne bez ograniczeń wiekowych:

Bank Millennium: Promocja „Zyskaj 150 zł z Bankiem Millennium i Goodie”. 150 zł za otwarcie konta i spełnienie kilku dodatkowych warunków, w tym zawnioskowanie o kartę debetową, zainstalowanie aplikacji Goodie oraz zagwarantowanie wpływów w łącznej kwocie 1000 zł miesięcznie w styczniu i lutym 2018 r., a także zrealizowanie w tych miesiącach po min. jednej płatności kartą lub Blikiem. Wymagana akceptacja regulaminu oraz wyrażenie zgód marketingowych. Złożenie wniosku do 20.12.2017 r.

Credit Agricole: Promocja „Przenieś Konto II”. 100 zł dla osób przenoszących rachunek, które dobiorą kartę debetową, złożą wniosek o dostęp do bankowości internetowej oraz wybiorą wyciąg elektroniczny, a także zagwarantują wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1500 zł przez kwartał. Promocja obowiązuje do odwołania.

Orange Finanse: Promocja „Super Bank dla klientów Orange, jesień 2017”. Do 150 zł premii pieniężnej za otwarcie konta osobistego i korzystanie z oferty Orange na kartę lub posiadanie umowy na usługi mobilne. Pełna pula przypadnie klientom, którzy będą dokonywać płatności bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł miesięcznie przez 12 kolejnych miesięcy. Złożenie wniosku do 01.02.2018 r.

Oferty z premiami pieniężnymi dostępne dla klientów w określonym wieku:

Credit Agricole: Promocja „Twoje mobilne konto”. 200 zł łącznie za zagwarantowanie w każdym z dziesięciu miesięcy wpływu o wartości min. 500 zł, a także wysłanie przynajmniej trzech przelewów za pośrednictwem aplikacji mobilnej. W każdym miesiącu można zdobyć 20 zł. W ramach oferty należy również zawnioskować o dostęp do bankowości internetowej, wydanie karty debetowej oraz wyrazić odpowiednie zgody marketingowe. Złożenie wniosku do 31.12.2017 r.

ING Bank Śląski: Promocja „Do 140 zł za otwarcie konta dla klientów w wieku powyżej 26 lat”. 140 zł w ramach trzech bonusów. 100 zł za otwarcie konta przez internet wraz z kartą debetową. Warunkiem jest zrealizowanie płatności bezgotówkowych kartą lub Blikiem na kwotę 1000 zł łącznie. Promocja przewiduje również otrzymanie dodatkowej premii. 20 zł za wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych Blikiem w sklepach internetowych oraz 20 zł za otrzymanie min. jednego wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł. Maksymalna wartość całego bonusu wynosi 140 zł. Złożenie wniosku do 31.01.2018 r.

ING Bank Śląski: Promocja „Do 140 zł za otwarcie konta dla klientów w wieku 18-25 lat”. 140 zł w ramach trzech bonusów. 100 zł za otwarcie konta przez internet wraz z kartą debetową. Warunkiem jest zrealizowanie min. ośmiu płatności bezgotówkowych kartą lub Blikiem. Promocja przewiduje również otrzymanie dodatkowej premii. 20 zł za wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych Blikiem w sklepach internetowych oraz 20 zł za otrzymanie min. jednego wynagrodzenia lub stypendium. Maksymalna wartość całego bonusu wynosi 140 zł. Złożenie wniosku do 31.01.2018 r.

Oferty gwarantujące lepsze warunki prowadzenia konta:

Bank BPS: Promocja „Wygodne Konto dla Klientów ZUS”. Lepsze warunki cenowe dla otrzymujących świadczenie emerytalne lub rentowe z ZUS-u. W ramach promocji klient otrzymuje m.in. obniżoną opłatę za prowadzenie konta osobistego, brak opłat za kartę debetową czy bezpłatne ubezpieczenie assistance przez pierwsze 12 miesięcy ochrony ubezpieczeniowej. Złożenie wniosku do 31.10.2019 r.

Bank Pekao: Promocja „Konto Pomocne dla emerytów i rencistów”. Preferencyjne warunki prowadzenia Eurokonta Premium lub Eurokonta Aktywnego Plus. Promocja dla osób, które osiągają dochody z tytułu emerytury lub renty. W ramach oferty klient otrzymuje gwarancję braku opłat miesięcznych za ROR, darmowych wypłat z bankomatów krajowych, bezpłatnych przelewów zleconych w placówce, a także możliwość uniknięcia opłaty za kartę debetową. Złożenie wniosku do 31.12.2017 r.

Bank Pekao: Promocja Eurokonta Intro. Klient może liczyć na 0 zł za obsługę karty, brak opłat za podjęcie gotówki we wszystkich bankomatach krajowych oraz darmowe prowadzenie rachunków walutowych oraz realizację zleceń stałych. Warunki promocyjne obowiązują do 26. roku życia (klienci, którzy nie ukończyli 24 lat) lub przez 24 miesiące (pozostali uprawnieni do skorzystania z oferty). Złożenie wniosku do 31.12.2017 r.

Bank Pekao: Promocja Eurokonta Kieszonkowego. Promocja obejmuje bezpłatne wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, brak opłaty miesięcznej za kartę debetową oraz darmowe zlecenia stałe z tego rachunku.  Preferencyjne warunki obowiązują do ukończenia 18. roku życia. Złożenie wniosku do 31.12.2017 r.

Orange Finanse: Promocja „Dobry Start z Orange Finanse, jesień 2017”. 24-miesięczna gwarancja stałych opłat. Promocja obejmuje bezpłatne prowadzenie konta, 0 zł za obsługę karty debetowej, darmowe przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów krajowych). Do składników promocji należy również podwyższona stawka konta oszczędnościowego oraz bonus pieniężny w wysokości 1 zł. Promocja skierowana do klientów, którzy korzystają z oferty Orange na kartę, posiadają umowę na usługi mobilne lub przenoszą numer do Orange. Złożenie wniosku do 01.02.2018 r.

Oferty z innymi nagrodami:

Bank Zachodni WBK: Promocja „Zyskaj z Kontem Jakie Chcę – edycja I”. 100 zł w postaci bonu elektronicznego do wykorzystania w serwisie Allegro. Poza założeniem Konta Jakie Chcę klient jest zobowiązany do zasilenia rachunku kwotą min. 500 zł oraz zalogowania się do serwisu BZWBK24 co najmniej raz. Złożenie wniosku do 22.12.2017 r. lub wyczerpania puli nagród (1000 sztuk).

eurobank: Promocja „Zyskaj z Kontem w eurobanku”. Komplet biżuterii za otwarcie Konta Active, Konta Prestige lub Konta na co dzień w jednej ze wskazanych placówek, a także wydanie dyspozycji, na podstawie której klient deklaruje przekazanie osiąganego dochodu (wynagrodzenia, emerytury czy renty) na otwarty rachunek. Złożenie wniosku do 31.12.2017 r.

eurobank: Promocja „Ekstra zyski w eurobanku”. eKarta prezentowa empik o wartości 50 zł przekazana w formie kodu elektronicznego. Do wymogów należy otwarcie Konta Active, Konta Prestige lub Konta na co dzień oraz założenie konta oszczędnościowego Ekstra Zysk, na którym zostaną ulokowane środki w wysokości min. 10 000 zł. Złożenie wniosku do 31.12.2017 r.

Raiffeisen Polbank: Promocja „Nasi klienci idą do kina”. Dwa bilety do kina w postaci kodów elektronicznych. Klient jest zobowiązany założyć konto osobiste razem z kartą debetową MasterCard, a także dokonać min. jedną płatność na łączną kwotę 50 zł. Bank wymaga wyrażenia zgód marketingowych. Złożenie wniosku do 31.12.2017 r. lub wyczerpania puli nagród (3 000 sztuk).

Monika Dekrewicz

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Przeczytaj więcej na temat: Tylko u nas

Wyzeruj prowizję w pożyczce online. 0% prowizji. 100% online. RRSO 17,70%
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 3 czytacz

Wszystko powinno być zawetowane .To jest dyskryminowanie obywateli.Skąd mam brać dochody w wysokości 300 złotych jak płacą mi zaledwie 1800?Nie dość,że jestem biedniejszy tio jeszcze mam więcej płacić za usługi bankowe-PARANOJA!

! Odpowiedz
0 3 mhm

Nie dla psa kiełbasa.

! Odpowiedz
3 12 ricozez

Najpierw okradli a teraz premiują tych ,którzy mają być okradani.

! Odpowiedz
1 17 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
1 1 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl