Konkurs Wyrocznia 2019 - sprawdź się!

2018-12-20 10:00
publikacja
2018-12-20 10:00
fot. leungchopan /

„Ja wiedziałem, że tak będzie” – tymi słowami wiele osób skomentowało wybuch licznych tegorocznych afer, problemy polskiej energetyki czy korektę na Wall Street. Jeżeli też już wiesz (albo chociaż przypuszczasz), co wydarzy się w kolejnym roku, sprawdź się w naszej najnowszej zabawie.

Wyrocznia 2019 to prosty konkurs polegający na odpowiedzi „Tak/Nie” na pytania dotyczące bieżącego roku. Wypełnienie formularza zajmie Ci tylko kilka minut!

Główną nagrodą w konkursie jest oficjalny certyfikat Wyroczni 2019 oraz... nagroda-niespodzianka, którą przedstawimy wraz z ogłoszeniem listy laureatów. Jednocześnie wierzymy, że prawdziwa Wyrocznia już teraz wie, jaką nagrodę za rok otrzyma. Dla osób, którym do zwycięstwa zabraknie najmniej, przewidujemy nagrody pocieszenia.

Jednocześnie informujemy, że, zgodnie z regulaminem, Wyrocznię 2018 podsumujemy na początku 2019 r. Przypominamy także, że zwycięzca Wyroczni 2017 poprawnie przewidział wszystkie wydarzenia z wyjątkiem jednego!

Formularz powinien być widoczny poniżej. W razie problemów skorzystaj z alternatywnej wersji

Odpowiedzi udzielać można do 4  stycznia 2019 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na początku 2020 roku, gdy wydarzenia, o które pytamy odejdą do przeszłości. 

Uwaga – w przypadku, gdy minimum dwie udzielą takiej samej liczby poprawnych odpowiedzi, o miejscu w klasyfikacji końcowej zadecyduje pytanie bonusowe (ostatnie) oraz moment udziału w konkursie (im wcześniej, tym lepiej).

Regulamin konkursu

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (2)

dodaj komentarz
atyp1
Nie wiem jak bedzie wygladal indeks w USA, ale wiem, ze najblizszyrok to poczatek wielkiej inflacji. To na co pracowalismy wiele lat zostaje wlasnie zniszczone przez obecny rzad.
pis_po_jedno_zlo
Proponuję na maila wysłać pod koniec roku typy z poprzedniego roku, tak by każdy mógł sprawdzić jak mu wyszło.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki