REKLAMA

Konkurs Wyrocznia 2018 - sprawdź się!

2018-01-19 08:00
publikacja
2018-01-19 08:00
YAY Foto

„Ja wiedziałem, że tak będzie” – tymi słowami wiele osób skomentowało rekordy na Wall Street, zmianę na stanowisku premiera czy ożywienie gospodarcze w Polsce. Jeżeli też już wiesz (albo chociaż przypuszczasz), co wydarzy się w tym roku, sprawdź się w naszej najnowszej zabawie.

/ fot. leungchopan / YAY Foto

Wyrocznia 2018 to prosty konkurs polegający na odpowiedzi „Tak/Nie” na pytania dotyczące bieżącego roku. Wypełnienie formularza zajmie Ci tylko kilka minut!

Główną nagrodą w konkursie jest oficjalny certyfikat Wyroczni 2018 oraz... nagroda-niespodzianka, którą przedstawimy wraz z ogłoszeniem listy laureatów. Jednocześnie wierzymy, że prawdziwa wyrocznia już teraz wie, jaką nagrodę za rok otrzyma. Dla osób, którym do zwycięstwa zabraknie najmniej, przewidujemy nagrody pocieszenia.

Zwycięzca poprzedniej edycji konkursu poprawnie przewidział wszystkie wydarzenia z wyjątkiem jednego! Przejdź do podsumowania Wyroczni 2017.

Formularz powinien być widoczny poniżej. W razie problemów skorzystaj z alternatywnej wersji

Odpowiedzi udzielać można do 26 stycznia 2018 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na początku 2019 roku, gdy wydarzenia, o które pytamy odejdą do przeszłości. 

Uwaga – w przypadku, gdy minimum dwie udzielą takiej samej liczby poprawnych odpowiedzi, o miejscu w klasyfikacji końcowej zadecyduje pytanie bonusowe (ostatnie) oraz termin udziału w konkursie (im wcześniej, tym lepiej).

Zobacz regulamin konkursu

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (5)

dodaj komentarz
jack41
Ja Bentley polecam Ci Hot Forex
cyganoitaliano
Bankier to portal ekonomiczny czy sportowy? 2 pytania na 18 ze sportu, w którym decyduje element głównie losowy (forma danego dnia, kontuzje, szczęście). Rozumiem pytania z polityki - bo ma wpływ na ekonomię a ekonomia na politykę ,ale co ma wspolnego sport z ekonomią?? chore to wszystko.
niepelnosprawny_org
dziwne te pytania, niektóre bardzo zamknięte, niektóre w ogóle do "wrozenia", niektóre bardzo ścisłe, czy w ogóle trudno do wytypowania...
a tak apropos akcji, nie chcecie wysysać informacji?...
mhm
Właśnie fajne, trzeba być wyrocznią totalną, nie wystarczy się znać na wąskiej tematyce, świetny analityk giełdowy może polec na pytaniach sportowych ;)

Mi się najbardziej podoba pytanie 17, zdradzę, że odpowiedziałem „nie” :D
zbyszeknor
Wiedziałem że będzie taki artykuł.

Powiązane: Podsumowania 2017. Prognozy 2018

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki