REKLAMA
WEBINAR

Kolejne miliony dla pracowników Biedronki. Sieć wyda na świąteczne bony 150 mln zł

2022-12-06 09:10
publikacja
2022-12-06 09:10

Biedronka przeznaczy kolejne 70 mln zł na prezenty świąteczne dla pracowników. Vouchery o wartości do 1000 zł dostanie blisko 70 tys. osób pracujących sklepach, centrach dystrybucyjnych oraz biurach sieci.

Kolejne miliony dla pracowników Biedronki. Sieć wyda na świąteczne bony 150 mln zł
Kolejne miliony dla pracowników Biedronki. Sieć wyda na świąteczne bony 150 mln zł
fot. siekierski.photo / / Shutterstock

Wcześniej Biedronka poinformowała, że na prezenty dla pracowników przeznaczy ok. 80 mln zł. Paczki świąteczne trafią do 81 tys. zatrudnionych i 78 tys. dzieci. Ponadto w ramach pakietu świątecznego rozdane zostały e-kody pracownicze, którymi można płacić za zakupy w sklepach sieci lub w drogeriach Hebe. Kwoty zasileń różnią się w zależności od progu dochodowego.

Teraz Biedronka postanowiła dodatkowo docenić starania swoich pracowników i wydać kolejne 80 mln zł na świąteczne bony. Tym samym sieć przeznaczyła na ten cel łącznie 150 mln zł.

Bony rozdawane będą od 6 grudnia i otrzyma je prawie 70 tys. pracowników w sklepach, centrach dystrybucyjnych oraz biurach. Vouchery dostaną także załogi sklepów agencyjnych oraz wybrani współpracownicy, w tym m.in. pracownicy agencji ochrony. Będzie można je wykorzystać na zakupy w sieci Biedronka do końca stycznia 2023 roku.

"Mijający rok był dla nas wszystkich bardzo trudny, jako firma mamy wiele powodów do dumy, podjęliśmy także mądre decyzje w związku z trwającym kryzysem gospodarczym. Te wszystkie osiągnięcia nie byłyby możliwe bez zespołu Biedronki, który każdego dnia dokładał wszelkich starań. W uznaniu wyjątkowego wysiłku zarząd zdecydował o przyznaniu voucherów w ramach uznania profesjonalizmu i osiągniętych wyników" - powiedział Luis Araujo, dyrektor generalny sieci Biedronka.

Dodatkowo we wrześniu Biedronka przyznała swoim pracownikom po 1,5 tys. zł nagrody specjalnej "za zaangażowanie w osiągnięcie zakładanego wyniku za pierwsze osiem miesięcy 2022 roku".

DU

Źródło:
Tematy
Znajdź pracownika na Pracuj.pl już od 41,70 zł!

Znajdź pracownika na Pracuj.pl już od 41,70 zł!

Advertisement

Komentarze (9)

dodaj komentarz
infinityhost
To chyba wiadomość dla tej firmy, co jej właściciele sieci handlowej biedronka zalegają z opłatami za prąd.
kjx
150mln. 1000 zł na osobę? Dużo tych pracowników mają :))))
peluquero
Bardzo dobry moment do rozdania tych produktów które kończą swój byt na półkach (malejący wolumen sprzedaży) i wprowadzenie bonów by poszły już na nowy sortyment z odpowiednia marżą (wysoka marża w najtańszych produktach)

tadam tsss
kaczyslaw_
2,15 sasina - mają rozmach!
mantykora
A ja myślałem, że po milionie dostaną... Skoro taki tytuł...
szprotkafinansjery
Spokojnie stać ich, najwyżej podniosą cenę mleka na 5 zł za litr.
grzegorzkubik
Tak ma być w kraju rozwijającym się ekonomicznie - gospodarczo, z niskim bezrobociem, perspektywą dalszego spadku inflacji. Nawet pracownik Biedronki odczuwa skutki rozwoju Polski. Wykresy ekonomiczne mkną na północ.
prawdziwynierobot
żartowniś z Ciebie. Uśmialiśmy się XD
janoz_lobolotorant odpowiada prawdziwynierobot
które wykresy mkną na półnoć? USD/PLN, inflacja, liczba rocznych zgonów czy ceny węgla na gospodarstw domowych?

Powiązane: Praca

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki