REKLAMA

Kolejne dymisje w zarządzie Banku Pekao SA

2019-11-29 22:24
publikacja
2019-11-29 22:24

Wiceprezes zarządu Banku Pekao SA Michał Lehmann oraz członek zarządu Piotr Wetmański złożyli rezygnację - poinformował w piątek w komunikacie Bank Pekao SA.

/ fot. Katarzyna Waś-Smarczewska / Bankier.pl

Jak czytamy, w dniu 29 listopada 2019 r. "Michał Lehmann oraz Pan Piotr Wetmański złożyli rezygnacje, odpowiednio, z funkcji Wiceprezesa Zarządu Banku oraz Członka Zarządu Banku, jak też ze składu Zarządu Banku". Dodano, że rezygnacje zostały złożone ze skutkiem natychmiastowym i nie zawierały przyczyn ich złożenia.

Zakomunikowano, że Rada Nadzorcza, powołała na funkcję wiceprezesa zarządu Marcina Gadomskiego. Zaznaczono, że warunkiem powołania jest uzyskania zgody Komisji Nadzoru Finansowego.

W piątek rezygnację złożył też prezes Banku Pekao SA Michał Krupiński. Rada Nadzorcza powołała na to stanowisko dotychczasowego wiceprezesa Marka Lusztyna.(PAP)

autor: Ewa Wesołowska

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (10)

dodaj komentarz
gerth
Znowu zejdziemy na dwucyfrówkę kursu? Od jakiegoś czasu skupuje to g... po 98-102zł i opylam po 110-112 ale teraz trzeba będzie chyba kupić po max 80 i czekać na odbicie.
yougurt
Czy piniądz w banku jest bezpieczny ?
Czy władza szuka tam brakujących pitnastu miliardów ?
mith21
O! A młody Banaś został :d
kimdzongtusk
Te karuzele stanowisk oczywiście kosztują.
staryznajomy
A Sasin gadał, ze zmian w spółkach mialo nie byc haha nowa kadencja, mowa dobra zmiana...to pierwsza z kolejnych...przez końcem kadencji tez zmiana by dac nowego i odprawy....Tak się zarabia za PiS hehe
jkendy
Musza zrobić gdzieś miejsce dla Banasia ;-) .
nick07 odpowiada jkendy
Jasne strasznie teraz jest ...Nie ma to jak sprzedać bank (pakiet większościowy) za mniej niż depozyty w nim złozone y..to apropos managerów z gieremkowszczyzny ( Bielecki i cała chołota z lat 90 - Balcerowicze i itp - smietanka managerów poprostu tuzy zarządzania i strategii)
jkendy odpowiada nick07
Od Profesora Balcerowicza to się odczep bo on sprzątał po takich jak narodowo-komunistyczna dzisiejsza koalicja. A tak w ogóle to depozyty z punktu widzenia banku to zadłużenie w stosunku do klientów.
zenet odpowiada jkendy
Balcerowicz miał wspaniałą miare mierzenia sukcesu gospodarczego a byl to wskaznik bezrobocia tylko że uzywany odwrotnie. Praktycznie wyglądąło to tak " w tym miesiącu orzybyło 50000 tyz bezrobotnych , hurra ogromny sukces" Druga doktryna to likwidacja wszystko co polskie , sprzedac zniszczyc i uzaleznić od zagranicy Balcerowicz miał wspaniałą miare mierzenia sukcesu gospodarczego a byl to wskaznik bezrobocia tylko że uzywany odwrotnie. Praktycznie wyglądąło to tak " w tym miesiącu orzybyło 50000 tyz bezrobotnych , hurra ogromny sukces" Druga doktryna to likwidacja wszystko co polskie , sprzedac zniszczyc i uzaleznić od zagranicy . Skutkiem tej polityki była emigracja kilku mln osób. W historii Polski za jakis czas bedzie nazwany jednym z najwiekszych szkodników.
azmodhan odpowiada zenet
Czyli wg Ciebie Balcerowicz zrobił źle.
Czyli idąc dalej tym tropem lepiej było jak było i trzeba było nic nie tykać?
Tylko proszę Cie nie odpisuj mi na zasadzie : "można to było zrobić lepiej, ale nie wiem jak".

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki