InPost kusi klientów nagrodami za szybki odbiór paczki

Trzecia edycja "Szybkiego Polowania" w InPost. Osoby, które w ciągu dwóch godzin odbiorą swoją paczkę, otrzymają w nagrodę bon na zakupy w sklepie internetowych eobuwie.pl oraz 90 dni darmowej muzyki w serwisie Tidal.

(fot. DigitalMammoth / Shutterstock)

InPost nagradza użytkowników, którzy odbierają zamówienia maksymalnie w ciągu dwóch godzin od momentu otrzymania wiadomości SMS z informacją o doręczeniu przesyłki do paczkomatu. Dostawca nagradza osoby, które szybko zrobią miejsce w paczkomacie na kolejne przesyłki.

Pierwsza akcja zachęcająca do szybkiego odbioru zakupów internetowych zaczęła się na początku narodowej kwarantanny. InPost kusił darmowym dostępem do Audioteki. W trzeciej edycji osoby, które odbiorą swoje zamówienie w ciągu dwóch godzin, otrzymają w nagrodę:

  • bon na 50 zł do wykorzystania w sklepie internetowym eobuwie.pl,
  • 90 dni bezpłatnego okresu próbnego subskrypcji Tidal Premium.

Żeby skorzystać z promocji, po odebraniu zakupów z paczkomatu w wyznaczonym czasie wystarczy zarejestrować numer przesyłki na stronie szybkiepolowanie.pl. Bon na 50 zł w sklepach eobuwie.pl można wykorzystać przy zakupach powyżej 200 zł. Natomiast darmowy okres próbny w Tidal jest możliwy dla nowych klientów - w celu skorzystania z promocji należy założyć nowe konto w serwisie.

InPost - nagrody za odbiór zamówienia w ciagu dwóch godzin
InPost - nagrody za odbiór zamówienia w ciagu dwóch godzin (InPost)

W czasach pandemii koronawirusa część zakupów przeniosła się do sieci. W związku z tym paczkomaty przeżywają prawdziwe oblężenie. Przy niektórych paczkomatach w trakcie przymusowej kwarantanny pojawiły się samochody z produktami. Kierowcy wydawali zamówienia, które nie zmieściły się do paczkomatów. InPost wprowadził również opcję przekazywania przesyłek bez udziału kurierów - "Podaj dalej".

DF

Źródło:
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
25 7 sammler

InPost ma problem z zapchanymi paczkomatami? Ja go rozwiązuję inaczej - rezygnując z usług InPostu. Wczoraj dokonałem dwóch zakupów - jedna właśnie przyszła do Żabki (SMS od Poczty sprzed 2 minut), druga pewnie najdalej jutro będzie w kiosku Ruchu.

! Odpowiedz
15 16 bankierkomentuje

Co to za LIPNA oferta bonu 50 zł.
To 25% zniżki przy 200 zł kiedy bez łaski CCC daje 40% na dzień dobry bo Covid podciął im skrzydła i prawie ZBANKRUTOWALI.
TO ŻART ze strony CCC !!!
Może to oznacza że niedługo akcje będą po np. 12 zł.
CCC to właściciel eobuwie za 200 mln zł bo tyle wybulili na ten biznes.

! Odpowiedz
2 35 viatrader

Tak, najlepiej jakby Pan otrzymał buty z przesyłką za darmo :-)

! Odpowiedz
0 5 nalexon165

Dziś widziałem na witrynie sklepu CCC 30% i likwidację kolekcji czy coś takiego.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne