REKLAMA
PIT 2023

InPost i OLX mają 5-letnią umowę o strategicznym partnerstwie

2022-01-04 10:44
publikacja
2022-01-04 10:44

InPost i OLX nawiązały strategiczne partnerstwo w zakresie logistyki przesyłek dostępnych dla użytkowników serwisu ogłoszeniowego OLX. Umowa została podpisana na 5 lat - podała spółka w komunikacie prasowym.

InPost i OLX mają 5-letnią umowę o strategicznym partnerstwie
InPost i OLX mają 5-letnią umowę o strategicznym partnerstwie
fot. Katarzyna Waś-Smarczewska / / Bankier.pl

"To kolejna bardzo ważna, strategiczna umowa InPost. Współpracujemy praktycznie ze wszystkimi platformami sprzedażowymi działającymi w Polsce. Zakładamy, że już w pierwszym roku współpracy zanotujemy istotne wolumeny kierowane do paczkomatów InPost – bo dostawy do naszych paczkomatów są najczęściej wybieraną formą dostawy przez klientów e-commerce w Polsce. Nasza infrastruktura jest w pełni przygotowana na obsługę zwiększonego ruchu, gdyż tylko w ubiegłym roku zrealizowaliśmy olbrzymi program inwestycyjny kończąc rok z liczbą ponad 16 tysięcy paczkomatów. Wciąż jednak mamy jeszcze przestrzeń dla kolejnych tego typu umów i strategicznych partnerstw" – powiedział cytowany w komunikacie prasowym prezes InPostu Rafał Brzoska.

"Usługa przesyłek OLX cieszy się coraz większą popularnością. Opcja ta dostępna jest już w ponad połowie, czyli niemal 13 mln ogłoszeń obecnych na naszej platformie. Cieszymy się na partnerstwo z InPost" – dodał general manager OLX Michał Malewski.

InPost posiada sieć ponad 19.000 paczkomatów w Polsce, Wielkiej Brytanii i Włoszech, a także świadczy usługi kurierskie i fulfillment dla sprzedawców e-commerce w Polsce, współpracując z ponad 40.000 e-sprzedawców. (PAP Biznes)

epo/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Najtańsze konta firmowe dla oszczędzających z premią

Najtańsze konta firmowe dla oszczędzających z premią

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Zakupy w sieci

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki