REKLAMA
WEBINAR

INTELLIGENT GAMING SOLUTIONS S.A.: Podpisanie trójstronnego listu intencyjnego z podmiotami produkującymi i obsługującymi bezzałogowe statki powietrzne (drony) i stacje dokujące

2022-09-15 21:56
publikacja
2022-09-15 21:56
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 24 / 2022
Data sporządzenia: 2022-09-15
Skrócona nazwa emitenta
INTELLIGENT GAMING SOLUTIONS S.A.
Temat
Podpisanie trójstronnego listu intencyjnego z podmiotami produkującymi i obsługującymi bezzałogowe statki powietrzne (drony) i stacje dokujące
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Spółki Intelligent Gaming Solutions S.A. z siedzibą w Poznaniu ("Spółka") (w trakcie przekształcenia na Milisystem S.A. z siedzibą w Warszawie) niniejszym przekazuje do publicznej wiadomości informację, że w dniu 15 września 2022 roku Spółka podpisała trójstronny list intencyjny ze spółkami nowych technologii - informatycznymi, obsługi i produkcji bezzałogowych statków powietrznych, tworzącymi oprogramowanie oraz rozwiązania dla dronów i systemów bezpieczeństwa.

Partner DroneHub Group Sp. z o.o. (https://dronehub.ai/) jest jednostką działającą w branży informatycznej i technologii statków bezzałogowych, zajmującą się w szczególności projektowaniem, programowaniem oraz instalacją urządzeń dla dronów i bezzałogowych urządzeń latających. Dronehub dostarcza innowacyjne rozwiązanie do monitorowania i inspekcji strategicznych obszarów państwa oraz krytycznej infrastruktury przedsiębiorstw. Wykorzystując autorskie oprogramowanie i sztuczną inteligencję, drony własnej produkcji oraz innych producentów przeprowadzają zaplanowaną misję zwiadowczą dostarczając danych do centrum dowodzenia. Proces nadzoru i wykonywania zadania może trwać całodobowo (24/7/365), bez względu na warunki atmosferyczne (+/- 40*C), bez udziału człowieka, z uwagi na wykorzystanie autorskiej technologii autonomicznego ładowania i/lub automatycznej wymiany baterii. Rozwiązanie to wykorzystywane jest przez największe przedsiębiorstwa w kraju i za granicą. DroneHub posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z przedsiębiorstwami zaprezentowanymi na swojej stronie internetowej.
Grupa DroneHub dysponuje szerokim wachlarzem rozwiązań opatentowanych w kraju i za granicami Polski. DroneHub posiada rozwiązania w zakresie bezzałogowego przenoszenia ładunków (do 5 kg) oraz kinetycznego zwalczania i unieszkodliwiania roju dronów.

DroneHub współpracuje z wiodącymi w Europie agencjami (Europejska Agencja Kosmiczna & Europejska Agencja Obrony) (European Space Agency & European Defence Agency). Agencje te po raz pierwszy w historii podjęły współpracę z prywatnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w budowie i obsłudze dronów.


Drugim partnerem i sygnatariuszem listu intencyjnego jest PrimeBit Investments S.A. (https://primebitinvestments.com/), spółka która inwestuje w przyszłość branży IT - oprogramowanie w modelu SaaS oraz gry. Spółki, które wchodzą w skład PrimeBit Investments tworzą oprogramowanie dla wszystkich branż, dedykowane dla każdego klienta.

List intencyjny jest kolejnym krokiem Zarządu w celu realizacji kierunków rozwoju, w branży militarnej, nowych technologii oraz systemów bezpieczeństwa osób i mienia osób prywatnych, instytucji rządowych oraz przedsiębiorstw dysponujących strategicznymi obiektami infrastrukturalnymi.

W ślad za podpisanym listem intencyjnym Zarząd podejmuje działania zmierzające do uzyskania korzystnych warunków współpracy i maksymalnego zwiększenia sprzedaży produktów istniejących oraz nowo zaprojektowanych.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-09-15 Piotr Międlar Prezes Zarządu Piotr Międlar
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Znajdź pracownika na Pracuj.pl już od 41,70 zł!

Znajdź pracownika na Pracuj.pl już od 41,70 zł!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki