REKLAMA

Przerwa techniczna w ING i BOŚ Banku

2020-10-15 08:10
publikacja
2020-10-15 08:10
fot. lucadp / Shutterstock

Klienci ING Banku Śląskiego oraz Banku Ochrony Środowiska mogą mieć problem m.in. z korzystaniem z kart płatniczych oraz zalogowaniem się do bankowości internetowej i mobilnej. Banki zapowiedziały prace serwisowe.

Przeważnie przerwy techniczne w bankach planowane są na weekend. W tym tygodniu dwie instytucje zdecydowały się na przeprowadzenie niezbędnych prac serwisowych w noc z czwartku na piątek.

Nie działa ING?

Klienci ING Banku Śląskiego muszą liczyć się z utrudnieniami w nocy z czwartku na piątek z 15 na 16 października. Bank zapowiedział prace serwisowe, które rozpoczną się o północy i potrwają do godziny 1:00. W tym czasie niedostępna będzie aktywacja kart, zmienianie limitów transakcyjnych, ubezpieczenie i nadawanie kodów PIN, zamawianie kart płatniczych, przypisywanie do telefonu kart w aplikacji mobilnej, dodawanie kart z poziomu portfeli zewnętrznych (Apple Pay, Garmin Pay i Google Pay), wykonanie operacji na rachunku karty kredytowych, składanie wniosku o pożyczkę ani otworzyć nowego rachunku.

Dodatkowo 16 października (piątek) od godziny 0:30 do godziny 1:00 mogą wystąpić problemy z realizacją wpłat i wypłat gotówki w bankomatach sieci Planet Cash i ING, czytamy w komunikacie prasowym banku.

Przerwa techniczna w BOŚ Banku

W czwartek (15 października) również klienci Banku Ochrony Środowiska muszą liczyć się z utrudnieniami. Pomiędzy godziną 21:00 a 24:00 nieodstępny będzie system bankowości elektronicznej, aplikacja mobilna oraz usługa TeleBOŚ. W tym czasie bank będzie przeprowadzał prace serwisowe.

DF

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki