REKLAMA

Gawin: Klienci mBanku dali sygnał, że dzieje się coś niedobrego

2015-04-15 13:22
publikacja
2015-04-15 13:22
Dodaj Bankier.pl w Google
Gawin: Klienci mBanku dali sygnał, że dzieje się coś niedobrego
Gawin: Klienci mBanku dali sygnał, że dzieje się coś niedobrego
/ Bankier.pl

- mBank kolejny raz triumfował w Plebiscycie Złoty Bankier, ale w stosunku do poprzedniego roku zagłosowało na niego mniej osób niż w poprzednim. To sygnał od klientów, że dzieje się coś niedobrego.

 

I faktycznie - mBank podniósł przecież ostatnio opłaty za prowadzenie konta. Kwestią sporną wśród internautów było też wprowadzenie nowego interfejsu graficznego w systemie transakcyjnym - tłumaczy Mateusz Gawin, analityk Bankier.pl

Wakacje na giełdzie

Szczegółowe wyniki głosowania, czyli pełne zestawienie zwycięzców VI edycji plebiscytu „Złoty Bankier”, znajdują się w raporcie „Najlepsi w bankowości 2014”

Źródło:
Tematy

Komentarze (46)

dodaj komentarz
~Marcin
Niegdyś jeden z najnowocześniejszych banków, przyjazny klientowi, a teraz?
- opłaty za karty płatniczne
- opłaty za niewykorzystany debet
- wysokie opłaty za przelewy na koncie firmowym 1.5PLN (!)
- opłata za przelew spłaty leasingu, który mam w tym samym banku
- nieczytelny system transakcyjny, który bardziej przypomina
Niegdyś jeden z najnowocześniejszych banków, przyjazny klientowi, a teraz?
- opłaty za karty płatniczne
- opłaty za niewykorzystany debet
- wysokie opłaty za przelewy na koncie firmowym 1.5PLN (!)
- opłata za przelew spłaty leasingu, który mam w tym samym banku
- nieczytelny system transakcyjny, który bardziej przypomina dyskotekę niż narzędzie do zarządzania swoimi finansami
- w każdym miesiącu zmiana opłat i regulaminu
- głuche telefony od telemarketerów

Po przeszło 10 latach podjąłem decyzję. Likwiduję konta i odchodzę.

~Milena
Racja, popsuło się bardzo w mbanku.
~as
Jakim to cudem płatny rachunek wygrał? Taka chyba wiedza ekonomiczna Polaków...
~Jj
Tacy są Polacy. Na PO też narzekają, ale głosują na nich.
~Ta
http://www.pozwalembank.pl/o-co-chodzi-nabici-w-mbank/
~raul
Proszę o informacje tu piszących, na jakim koncie - w jakim banku - odnajdę czytelność i prostotę, która właśnie przepadła. Z góry dzięki
~xxx
Smart bank ma bardzo prosty serwis transakcyjny, mam tam konto osobiste i nie narzekam. nie wiem jak z oferta na firmowe. Jedyna wada to że nie można is e dodzwonić do konsultantów w weekendy i w nocy.
~juznigdy odpowiada ~xxx
od 3 mesięcy pobierają mi opłatę za "korzystne przewalutowanie" choć zrezygnowałem z usługi dawno, jakoś u nich się to nie zapisało. Zapomnij o załatwianiu czegoś przez hotline.
~rtyuio
Dali w łapę najwięcej to wygrali, proste.
~Wacek
Od kiedy wprowadzili większą opłatę za kartę debetową (kwiecień 2015), pomału wygaszam moje konto...już założyłem inne w innym banku.

Powiązane: Złoty Bankier

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki