REKLAMA

Gadu-Gadu oceni ryzyko zakażenia koronawirusem

2020-04-09 09:55
publikacja
2020-04-09 09:55
Gadu-Gadu oceni ryzyko zakażenia koronawirusem
Gadu-Gadu oceni ryzyko zakażenia koronawirusem
/ https://gadu-gadu.pl/

Na komunikatorze Gadu-Gadu można "porozmawiać" z botem. Pomoże on ocenić ryzyko zakażenia koronawirusem - przeprowadzi test, m.in. "zapyta" o województwo, w którym się znajdujesz, temperaturę ciała czy wiek.

fot. / / https://gadu-gadu.pl/

Gagu Gadu uruchomiło bota, który oceni potencjalne ryzyko zakażenia COVID-19. zainteresowane osoby mogą pod numerem publicznym 8002 „porozmawiać” z robotem „GG Koronawirus Test". Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań, żeby sprawdzić, w której grupie jest użytkownik. Pytania dotyczą m.in. województwa, w którym znajduje się osoba wykonująca test, aktualnego stanu zdrowia lub ewentualnych objawów oraz chorób współistniejących. 

- Test został opracowany w oparciu o zalecenia WHO, Ministerstwa Zdrowia oraz aktualne statystyki zachorowalności w Polsce - informuje firma w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej Gadu Gadu.

Po rozpoczęciu chatu GG wysyła informację: - Nasz Bot nie jest przeznaczony do wiarygodnego diagnozowania, a jedynie może pomóc w podjęciu dalszych indywidualnych decyzji. Wynikiem testu jest zakwalifikowanie użytkownika do grupy z niskim, średnim lub wysokim ryzykiem zakażenia. 

Bot wysyła również informacje o najbliższym szpitalu w okolicy oraz ułatwia przekazanie darowizny. Wystarczy zeskanować kod, żeby połączyć się z aplikacją banku w smartfonie i przelać środki. 

DF

Źródło:
Tematy
Załóż eKonto w promocji i zyskaj 150 zł od Bankier.pl + do 300 zł od mBanku + do 300 zł w programie poleceń

Załóż eKonto w promocji i zyskaj 150 zł od Bankier.pl + do 300 zł od mBanku + do 300 zł w programie poleceń

Komentarze (2)

dodaj komentarz
fred_
To GG jeszcze istnieje? Jezeli tak to zastanawiam sie kto tego uzywa?
db009
ale dziadostwo napisane przez studenta. test w stylu: jestes z mazowieckiego +1 punkt, bo duzo zakazen. jezdzisz autobusem +1 punkt, byles we wloszech?uuu kazdy o tym gada +100 pktow. tymczasem mozna zarazic sie na wiosce jak widac np Ostroda nie bedac nigdy za granicą.

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki