REKLAMA

GIS uruchomił automatyczne powiadomienia o nałożeniu kwarantanny

2020-10-31 14:58
publikacja
2020-10-31 14:58
fot. Piotr Waniorek / FORUM

Główny Inspektorat Sanitarny uruchomił automatyczne powiadomienia o nałożeniu kwarantanny. Komunikat o objęciu kwarantanną i możliwości pobrania zaświadczenia nadawany jest z numeru telefonu: +48-221-043-705 – poinformował w sobotę GIS.

"W ramach digitalizacji inspekcji sanitarnej uruchomiliśmy automatyczne powiadomienia o nałożeniu kwarantanny. +48221043705 z tego numeru osoby usłyszą dedykowany komunikat dotyczący objęcia kwarantanną i możliwości pobrania zaświadczenia" – głosi komunikat umieszczony na twitterowym koncie GIS.

W kolejnym wpisie dodano, że z powyższego numeru "nadawany jest komunikat o objęciu kwarantanną osób, które znajdują się w bazie EWP i mają nałożoną kwarantannę".

"W przypadku pytań o COVID-19 albo wyjaśnienia statusu kwarantanny prosimy dzwonić pod numer +48222500115" – zaznaczono we wpisie GIS.(PAP)

rbk/ joz/

Źródło:PAP
Tematy
Najtańsze konta osobiste z premią – listopad 2020 r.

Najtańsze konta osobiste z premią – listopad 2020 r.

Komentarze (9)

dodaj komentarz
secundus
a jak to się ma do tego, że normy mają czasami na 111% wyrobione?

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,ile-testow-na-covid-19-wykonuje-sie-w-wojewodztwach---26-10-2020-,artykul,65700546.html
marxs
pod koniec września podczas wizyty w Watykanie prezydent Andrzej Duda przekonywał: "Pandemia jest pod kontrolą w naszym kraju, podkreślam to od samego początku. Jest wzrost zachorowań, ale nie ma dzisiaj żadnego zagrożenia wybuchem, jest wzrost, który był przewidywany. Możemy się spodziewać, że do połowy października pod koniec września podczas wizyty w Watykanie prezydent Andrzej Duda przekonywał: "Pandemia jest pod kontrolą w naszym kraju, podkreślam to od samego początku. Jest wzrost zachorowań, ale nie ma dzisiaj żadnego zagrożenia wybuchem, jest wzrost, który był przewidywany. Możemy się spodziewać, że do połowy października mogą być jeszcze wzrosty, tak mnie informowano, a spodziewamy się od połowy października wypłaszczenia".
marxs
to "fahofcy' i złodzieje katoliccy "czarodzieje"
marxs
"Prezydent Andrzej Duda od zawsze popierał zaostrzenie przepisów aborcyjnych. Chciał wykreślenia możliwości przerywania ciąży ze względu na trwałe uszkodzenie płodu. Kiedy Trybunał Konstytucyjny wydał właśnie takie orzeczenie, prezydent nie krył szczęścia."

trollmaster
dzięki, już dodaje do blokowanych.

PS Od kiedy obowiązuje nakaz posiadania telefonu?
bha
Co to za prowizoryczna,ekspresowa na maxa 10 dniowa kwarantanna , bez żadnego na koniec ponownego zbadania testem !!! I cóż po niej mamy ...... kolejnego w obiegu cudownego w statystykach NIBY całkowitego już ozdrowieńca ,z wyparowanym NIBY kompletnie z organizmu wirusem covid 19 ,a wszystko we wręcz cudotwórczy, magiczny Co to za prowizoryczna,ekspresowa na maxa 10 dniowa kwarantanna , bez żadnego na koniec ponownego zbadania testem !!! I cóż po niej mamy ...... kolejnego w obiegu cudownego w statystykach NIBY całkowitego już ozdrowieńca ,z wyparowanym NIBY kompletnie z organizmu wirusem covid 19 ,a wszystko we wręcz cudotwórczy, magiczny i ekspresowy sposób ?????. Tragedia nieodpowiedzialności i krótkowzroczności na maxa wszelakich rządzicieli i ich wybitnych epidemiologicznych doradców. A potem zdziwienie medialne i nie tylko ,że coraz więcej w obiegu infekcji rozproszonych na maxa w całym kraju.
bha
Ps.Okres inkubacji wirusa według CDC czyli Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom wynosi od 2 do nawet 14 dni .Ponad 97 % osób które zachorowały SARS-COV-2 wykazuje objawy w ciągu 11 dni więc co daje ekspresowa ,prowizoryczna bez kontroli zakończonej testem kwarantanna 10 dniowa chyba tylko aby było coraz więcej w statystycznych Ps.Okres inkubacji wirusa według CDC czyli Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom wynosi od 2 do nawet 14 dni .Ponad 97 % osób które zachorowały SARS-COV-2 wykazuje objawy w ciągu 11 dni więc co daje ekspresowa ,prowizoryczna bez kontroli zakończonej testem kwarantanna 10 dniowa chyba tylko aby było coraz więcej w statystycznych NIBY Cudownych tzw.ozdrowieńców w obiegu ????? INFO.https://zdrowie.wprost.pl/koronawirus/10377149/jak-dlugi-jest-okres-inkubacji-koronawirusa.html INFO 2 https://rzeszow.naszemiasto.pl/okres-wylegania-koronawirusa-dluzszy-niz-kwarantanna-czas/ar/c1-7854381
bha odpowiada bha
Na koniec to może do kogoś rozsądnego dotrze coś ??? by zmienić tą prowizoryczną, ekspresową i skuteczną ze znakiem ?????????10 dniową kwarantannę tzw. pozorów niby wczesnej walki z Pandemią covid 19 -------- https://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/7,173954,26442863,okres-inkubacji-covid-19-moze-byc-znacznie-dluzszy-niz-wczesniej.html
bha odpowiada bha
https://portal.abczdrowie.pl/stezenie-koronawirusa-jest-w-organizmie-takie-samo-niezaleznie-od-objawow-najnowsze-badania

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki