REKLAMA

Debata Bankier.pl "Co dalej z cenami mieszkań?". Zadaj swoje pytanie!

2020-10-25 06:00, akt.2020-12-04 14:56
publikacja
2020-10-25 06:00
aktualizacja
2020-12-04 14:56
Bankier.pl

Czy ceny mieszkań pójdą w górę, czy może czeka nas kryzys na rynku nieruchomości? Czy banki znowu utrudnią dostęp do kredytów hipotecznych? Kiedy na rynku pojawią się prawdziwe cenowe okazje? Zadaj ekspertom pytanie o przyszłość rynku mieszkań.

Już 28 października na łamach Bankier.pl Dzień Mieszkaniowy, pierwsze takie wydarzenie, które w jednym dniu scala różne inicjatywy powiązanie z tematem rynku nieruchomości. Tego dnia rano opublikujemy specjalny raport o cenach nieruchomości w 49 miastach, dawnych stolicach województw, a w samo południe będziemy transmitować debatę pod hasłem "Co dalej z cenami mieszkań?".

W dyskusji udział biorą: dr Iwona Sroka - członek zarządu Murapol SA, dr Jacek Furga - prezes Centrum Prawa Bankowego i Informacji przy Związku Banków Polskich, Jarosław Krawczyk - starszy specjalista ds. PR w Otodom.pl oraz dr Michał Kisiel - analityk Bankier.pl. Spotkanie poprowadzi Malwina Wrotniak, redaktor naczelna Bankier.pl.

Eksperci rozmawiać będą o:

  • wpływie Covid-19 na nieruchomości,
  • nowych przepisach, które mogą mieć wpływ na ceny,
  • najnowszych preferencjach zakupowych,
  • polityce kredytowej banków i finansowaniu zakupów mieszkaniowych w tym i kolejnym roku.

W ostatniej części debaty jej uczestnicy odpowiedzą na pytania czytelników Bankier.pl. Żeby zadać ekspertom swoje pytanie, skorzystaj z formularza poniżej lub przejdź tutaj.

[Aktualizacja] Zobacz relację z debaty podczas Dnia Mieszkaniowego w Bankier.pl:

Dzień Mieszkaniowy w Bankier.pl. Debata na żywo, Q&A, raport specjalny

Co dalej z cenami mieszkań? Odpowiedzi na to pytanie poszukamy podczas internetowej debaty na żywo w ramach pierwszego Dnia Mieszkaniowego w Bankier.pl. W dyskusji udział biorą: - dr Iwona Sroka, członek zarządu Murapol SA - dr Jacek Furga, prezes Centrum Prawa Bankowego i Informacji przy Związku Banków Polskich - Jarosław Krawczyk, starszy specjalista ds. PR w Otodom.pl, - dr Michał Kisiel, analityk Bankier.pl.

Posted by Bankier.pl on Wednesday, October 28, 2020

MW

Źródło:
Tematy
Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Komentarze (15)

dodaj komentarz
sisayy
https://www.wykop.pl/link/5760923/wroclaw-mialy-byc-luksusowe-mieszkania-a-jest-dramat/
cenami za takie apartamenty?
traderfr
Podziwiam kupujących za odwagę wydania mnóstwa pieniędzy za coś co w momencie płacenia nie istniało.
demeryt_69 odpowiada traderfr
Wiele firm budowlanych nie byłoby w stanie wybudować tych mieszkań bez tego rodzaju 'zapomogi' :)
tourette
Dr Sroka z pewnością znów się skompromituje swoją 'wiedzą' o ekonomii XD
1a2b
Koszt dewelopera za 1m2 deweloperskiej surowizny w Krakowie to 3.5k PLN. Tak szacują biegli sądowi. Dziękuję za uwagę.
greatmongo
Dodaj do tego koszt ziemii, koszt finansowania (od kupna ziemii do finalnej sprzedazy to z 5 lat lekka reka moze minac), koszt sprzedazy, zarzadu itp.

Wyjdzie ci pewnie kolo 5,5
tomako_lunatic
Ale jak to? Nikogo z HRE oficjalnie nie będzie? Cóż to w takim razie za debata?!

;-)
innowierca
To ile on zarabiaja na tych mieszkaniach skoro po otwarciu strony Bankier blisko polowa strony to developerzy i mieszkania.Od poczatku pandemii deweloperzy wlasciwie wykupili wiekszosc powierzchni strony bankiera i bez przerwy daja rozne "recitale deweloperskie" , spotkania z gwiazdami i debaty.Oprocz bankow sa druga sila To ile on zarabiaja na tych mieszkaniach skoro po otwarciu strony Bankier blisko polowa strony to developerzy i mieszkania.Od poczatku pandemii deweloperzy wlasciwie wykupili wiekszosc powierzchni strony bankiera i bez przerwy daja rozne "recitale deweloperskie" , spotkania z gwiazdami i debaty.Oprocz bankow sa druga sila utrzymujaca ten portal.A to ma zasieg ogolnopolski przeciez.Na innych portalch, blogach, a takze gazetach w kraju i zagranica powykupowane cale strony na sponsorowane artykuly i analizy. Tanio to oni raczej tych mieszkan nie sprzedaja.
tomako_lunatic
Im więcej takich sponsorowanych „analiz”, „cytatów dnia”, ekspozycji dev’ów na stronach różnej maści, tym bardziej widoczne staje się, w którą stronę idzie rynek.

A bankier.pl też na tym oczywiście zależy – zwiększa się ilość odwiedzin, zasięgi. To implikuje większe wpływy z reklam…nie wspominając
Im więcej takich sponsorowanych „analiz”, „cytatów dnia”, ekspozycji dev’ów na stronach różnej maści, tym bardziej widoczne staje się, w którą stronę idzie rynek.

A bankier.pl też na tym oczywiście zależy – zwiększa się ilość odwiedzin, zasięgi. To implikuje większe wpływy z reklam…nie wspominając o zamieszczanych artykułach, które swoje też kosztują…i tak to się już kręci.
innowierca odpowiada tomako_lunatic
Ja bym ujal to jeszcze inaczej niz "bankierowi zalezy " .To sa biznesy powiazane.U podwalin istnienia Bankiera sa banki i developerzy. Bankier jest jakby rzecznikiem tych 2 branz bankow i deweloperow. Banki Bankier i deweloperzy to naczynia polaczone tak jak w gospodarce. To taka "trojca" biznesowa.Wlasciwie Ja bym ujal to jeszcze inaczej niz "bankierowi zalezy " .To sa biznesy powiazane.U podwalin istnienia Bankiera sa banki i developerzy. Bankier jest jakby rzecznikiem tych 2 branz bankow i deweloperow. Banki Bankier i deweloperzy to naczynia polaczone tak jak w gospodarce. To taka "trojca" biznesowa.Wlasciwie jedna firma
podzielona na departamenty.Czyli mamy dzial sprzedazy, reklamy ......

Powiązane: Dzień specjalny w Bankier.pl

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki