REKLAMA

"Cyberpunk 2077" wyciekł z magazynów Amazona

2020-11-23 11:30
publikacja
2020-11-23 11:30
siasky.net

Niektórzy pracownicy Amazona podzielili się informacją, że "Cyberpunk 2077" jest już w magazynach firmy. Jeden z nich poszedł jednak o krok dalej, zgarnął kopię gry i zaczął ją streamować na Twitchu.

Do premiery "Cyberpunka 2077" pozostało już niewiele ponad dwa tygodnie. Fizyczne egzemplarze gry miały się już pojawić w magazynach m.in. Amazona, co relacjonowali niektórzy pracownicy firmy. W internecie zaczęły pojawiać się pierwsze zdjęcia pudełek, niektórzy pracownicy Amazona chętnie odpowiadali na pytania użytkowników Reddita dzieląc się np. obserwacjami, że pudełko z grą jest dość ciężkie.

Przypomnijmy, że spółka już na początku października poinformowała o zakończonym procesie certyfikacji gry "Cyberpunk 2077" na platformach Microsoft Xbox oraz Sony PlayStation, a tym samym otrzymaniu przez grę tzw. statusu "gold" i rozpoczęciu fizycznej produkcji płyt z grą na wspomniane platformy. Te zaczęły już trafiać do magazynów wybranych sieci najprawdopodobniej, by ułatwić logistykę tuż przed premierą. Ewentualny patch zawierający poprawki z ostatnich tygodni pracy zostanie po prostu wgrany w momencie premiery.

"Cyberpunk 2077" to obecnie najbardziej wyczekiwana gra na świecie i kwestią czasu było, gdy okazja uczyni złodzieja. Jeden z pracowników postanowił nie tylko spojrzeć na opakowanie, ale i zgarnąć z magazynu grę. Co więcej, pierwsze 21 minut swojej rozgrywki streamował na Twitchu.

Nagranie krąży w sieci na rozmaitych portalach (YouTube, Vimeo itp.), jednak sukcesywnie usuwane jest w związku z naruszeniem praw CD Projektu (z tego samego powodu nie zamieszczamy odnośnika w tym artykule).

Ze streamowanego fragmentu gracze w zasadzie nie dowiadują się zbyt wiele nowych rzeczy o grze i jej fabule. Większość pokazywał już sam CD Projekt. Ciekawostką jest jednak fakt, że wspomniany pracownik Amazona grał w wersję na Play Station 4, której jeszcze do tej pory nie pokazywano. Internauci z serwisu Reddit.com szybko rozpoczęli śledztwo dotyczące autora nagrania. Jego wyniki wskazują na pracownika Amazona z Florydy.

Warto dodać, że w ubiegłym tygodniu CD Projekt pokazał, jak wygląda gra „Cyberpunk 2077” na konsolach Xbox One X i Xbox Series XPierwsza z nich to najmocniejsze urządzenie poprzedniej generacji konsol Microsoftu, druga zadebiutowała na rynku zaledwie kilka dni temuNa nowej konsoli gra została uruchomiona w ramach „wstecznej kompatybilności”. Specjalna wersja „Cyberpunka 2077” na konsole nowej generacji (tzn. Xbox Series X oraz PlayStation 5) ma ukazać się w 2021 r.

AT

Źródło:
Tematy
Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Advertisement

Komentarze (25)

dodaj komentarz
skrajniak
Oj no zdarza się. Musieli pewnie wiele środków przeznaczyć na ogarnięcie sprawy - nie ukrywam że powinni wtedy po prostu pracować dalej. Redzi zatrudniają sztab ludzi a gospodarka kuleje. Ja robię tak że jak chcę wspierać jakiś twóców to biorę pełen produkt. Np. CD z muzyką. W tym wypadku zrobiętak samo i biorę Oj no zdarza się. Musieli pewnie wiele środków przeznaczyć na ogarnięcie sprawy - nie ukrywam że powinni wtedy po prostu pracować dalej. Redzi zatrudniają sztab ludzi a gospodarka kuleje. Ja robię tak że jak chcę wspierać jakiś twóców to biorę pełen produkt. Np. CD z muzyką. W tym wypadku zrobiętak samo i biorę pudełko :) w końcu polscy twórcy!
bialy_kruk
Sądząc po zachowaniu wczorajszej sesji zjazd z 4% na zero nie wróży to wielkiego sukcesu akcjonariuszom.
cypisek11
W sumie to dobra wiadomość. Przynajmniej wiemy, że gra jest grywalna na PS4.
tomako_lunatic
Ciekawe na ile $ ten człowiek "popłynie".
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
unified_observer
Serio? W 2020 roku takie rzeczy piszesz? Dzisiejsza zabawa jest jutrzejszym zawodem/karierą
W latach 90 to jeszcze rozumiałem, zapracowanych fizycznie rodziców, wyrwanych z PRL, dla których klikanie w komputer kojarzyło się z lenistwem. Ale dzisiaj takie coś pisać? Jeszcze sie nauczyłeś?
januszbizensu
Taaaaaaaaaaaaa gry są dużo gorsze to niż trollowanie na forach, schizo, paranoje + teorie konspiracyjne o upadku świata.
pkc odpowiada januszbizensu
graj w gry
jas2 odpowiada unified_observer
Ważny jest sens pracy a nie tylko zarabianie.
skrajniak odpowiada unified_observer
O właśnie... Ludzie z tego żyją. Poza tym POLSKI PRODUKT - trzeba wspierać twórców. Kto wie może to twócy gier / cyberpunka w przyszłości będą odkręcać kolejną epidemię xD
Ja chcę wspierać swoich więc zamawiam pudełko - tak samo robię z muzyką.

Powiązane: "Cyberpunk 2077" od CD Projektu

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki