REKLAMA

Carrefour wchodzi na Allegro. Zakupy odbierzesz w paczkomacie, na poczcie i w Żabce

Katarzyna Waś-Smarczewska2019-12-03 14:51redaktor Bankier.pl
publikacja
2019-12-03 14:51

Carrefour poszerza swoją e-ofertę. Od 8 grudnia blisko 3 tysiące produktów będzie można kupić na Allegro. Żywność także.

Około 3 tysiące produktów z kategorii Supermarket, Dziecko, Uroda oraz Żywność - taka będzie oferta sieci na Allegro. Klienci mają mieć możliwość zamawiać z bezpłatną dostawą Allegro Smart: kurierem lub do sieci ok 20 000 punktów odbioru i automatów paczkowych w całej Polsce, w tym do Paczkomatów InPostu, placówek Poczty Polskiej, kiosków Ruchu, Żabek czy automatów pocztowych w Biedronkach.

/ Allegro

- Początek naszej współpracy sprawia, że zakupy świąteczne będą łatwiejsze. Klienci będą mogli kupić w sklepie Carrefour na Allegro wiele różnych przydatnych na co dzień i od święta produktów, takich jak np. żywność pakowana w bezpieczny sposób, słodycze, składniki potraw i przyprawy, kosmetyki i środki pielęgnacyjne, środki czystości do domu, w tym proszki, płyny i kapsułki do prania, środki do płukania, płyny do mycia różnych powierzchni, karmy dla psów i kotów, kosmetyki do pielęgnacji dzieci i wiele, wiele innych - mówi Dagmara Brzezińska-Marcu, dyrektor segmentu Supermarket, Zdrowie i Uroda, Sport i Dziecko.

Sieć zadebiutowała w obszarze e-grocery jesienią 2016 roku w aglomeracji warszawskiej. Z czasem rozszerzyła działanie swojego e-sklepu spożywczego na region Katowic, Krakowa, Olsztyna, Sosnowca, Chorzowa, Czeladzi, Siemianowic Śląskich, a mieszkańcom innych regionów Polski oferuje dostawy kurierskie produktów niewymagających chłodzenia.

Carrefour otworzył całodobowy sklep bezobsługowy

Sieć Carrefour otworzyła sklep samoobsługowy, który jest otwarty 24 godziny na dobę siedem dni w tygodniu. Na miejscu można nabyć świeże produkty, a pierwszy taki format uruchomiono w Warszawie, przy ul. Światowida 18. 

Źródło:
Katarzyna Waś-Smarczewska
Katarzyna Waś-Smarczewska
redaktor Bankier.pl

Redaktor prowadząca Bankier.pl, wydawca. W zespole Bankier.pl od 2008 roku. Absolwentka wrocławskiej polonistyki i specjalizacji edytorskiej, dyplom o komunikacji internetowej obroniła u prof. Jana Miodka. Chce, aby Bankier.pl był najlepszym źródłem informacji - podanych językiem zrozumiałym także dla osób, które nie mają wykształcenia ekonomicznego, a chcą znać i rozumieć zagadnienia dotyczące finansów.

Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (1)

dodaj komentarz
niepelnosprawny_org
jaka cena dostawy, bez smart, to bedzie wiele zaczyc, musza miec dobra niska cene, tym jest, zyje allegro...

Powiązane: Zakupy w sieci

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki