REKLAMA
QUIZ

CSS: Przekroczenie 5% głosów głosów na WZA przez Klientów Pioneer Pekao Investment Management S.A.

2006-04-06 17:23
publikacja
2006-04-06 17:23
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH I GIEŁD
Raport bieżący nr 11 / 2006
Data sporządzenia: 2006-04-06
Skrócona nazwa emitenta
CSS
Temat
Przekroczenie 5% głosów głosów na WZA przez Klientów Pioneer Pekao Investment Management S.A.
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Zarząd Computer Service Support S.A. informuje:

Działając zgodnie z art. 87 ust. 1 pkt. 3 lit. b Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz spółkach publicznych (Dz.U. Nr 184, poz. 1539), Pioneer Pekao Investment Management S.A. zawiadomił w dniu dzisiejszym Spółkę o wzroście łącznego zaangażowania do poziomu 6,79% całkowitej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Computer Service Support S.A. z akcji wchodzących w skład portfeli maklerskich instrumentów finansowych, zarządzanych na zlecenie Klientów PPIM. Klienci w zarządzanych przez PPIM portfelach posiadają łącznie 252 873 akcji, co stanowi 6,79% kapitału zakładowego i uprawnia do wykonywania 252 873 głosów, co stanowi 6,79% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Computer Service Support S.A.. Przed transakcją w zarządzanych przez PPIM portfelach klientów znajdowało się łącznie 162 873 akcji, co stanowiło 4,38% kapitału zakładowego i uprawniało do wykonywania 162 873 głosów, co stanowiło 4,38% ogólnej liczby głosów na Walnych Zgromadzeniu Compuer Service Support S.A.

Jednocześnie Pioneer Pekao Investment Management S.A. (PPIM), wykonując umowę świadczenia usług w zakresie zarządzania portfelem maklerskich instrumentów finansowych na zlecenie, zawartą między Pioneer Pekao Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych S.A. a PPIM oraz działając zgodnie z art. 87 ust. 1 pkt. 2 lit. a Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz spółkach publicznych (Dz.U. Nr 184, poz. 1539) zawiadomił, że nastąpił wzrost do poziomu 6,79% całkowitej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Computer Service Support S.A. z akcji wchodzących w skład portfeli następujących funduszy inwestycyjnych Pioneer, utworzonych przez Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. i zarządzanych przez PPIM.

1. Pioneer Akcji Polskich Fundusz Inwestycyjny Otwarty
2. Pioneer Małych i Średnich Spółek Rynku Polskiego Fundusz Inwestycyjny Otwarty

Przed transakcją na rachunkach w/w funduszy PPTFI znajdowało się 162 873 akcji, co stanowiło 4,38% kapitału zakładowego i uprawniało do wykonywania 162 873 głosów, co stanowiło 4,38% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Computer Service Support S.A..
Po transakcji na rachunkach w/w funduszy PPTFI znajduje się 252 873 akcji, co stanowi 6,79% kapitału zakładowego i uprawnia do wykonywania 252 873 głosów, co stanowi 6,79% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Computer Service Support S.A..

W ramach wzrostu, o którym mowa wyżej nastąpił wzrost do poziomu 6,07 % całkowitej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Computer Service Support S.A. z akcji wchodzących w skład portfela funduszu: Pioneer Akcji Polskich Fundusz Inwestycyjny Otwarty, utworzonego przez Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. i zarządzanego przez PPIM.

Przed transakcją na rachunku tylko w/w portfela znajdowało się 136 057 akcji, co stanowiło 3,66% kapitału zakładowego i uprawniało do wykonywania 136 057 głosów, co stanowiło 3,66% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Computer Service Support S.A.
Po transakcji na rachunku w/w portfela znajduje się 226 057 akcji, co stanowi 6,07% kapitału zakładowego i uprawnia do wykonywania 226 057 głosów, co stanowi 6,07% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Computer Service Support S.A..

Podstawa prawna: art. 70 pkt. 1 Ustawy z dnia 29 lipca o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego obrotu oraz spółkach publicznych (Dz.U. nr 184 poz. 1539 z 2005 r.)

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2006-04-06 Andrzej Woźniakowski Prezes Zarządu Andrzej Woźniakowski
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Wyjątkowa Wyprzedaż Forda. Hybrydowe SUVy już od 88 900 zł.
Wyjątkowa Wyprzedaż Forda. Hybrydowe SUVy już od 88 900 zł.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki