REKLAMA

CD Projekt opublikował gameplay "Cyberpunka 2077" na PlayStation

2020-11-24 18:40
publikacja
2020-11-24 18:40
fot. CD Projekt Red / www.cyberpunk.net

Posiadacze PlayStation w końcu doczekali się oficjalnego materiału wideo prezentującego "Cyberpunka 2077" na ich platformie. Oficjalnego, bowiem nieoficjalny krążył w sieci już w weekend. Teraz jednak wszystko odbyło się bez przecieków, pod egidą CD Projektu.

- Na materiale zademonstrowano fragment rozgrywki z "Cyberpunka 2077" uchwycony na PlayStation 4 Pro, jak również na PlayStation 5 w trybie wstecznej kompatybilności. Nagranie przedstawiające wprowadzenie do przygody w wydaniu Nomada — jednej z trzech dostępnych ścieżek życia głównej postaci — zabierze graczy w podróż po pustynnych Badlandach i niebezpiecznych ulicach Night City. Całość materiału jest dostępna na kanale gry na YouTube - napisano w komunikacie prasowym spółki CD Projekt.

Przypomnijmy, że spółka już na początku października poinformowała o zakończonym procesie certyfikacji gry "Cyberpunk 2077" na platformach Microsoft Xbox oraz Sony PlayStation, a tym samym otrzymaniu przez grę tzw. statusu "gold" i rozpoczęciu fizycznej produkcji płyt z grą na wspomniane platformy. Przed tygodniem pojawiło się także wideo prezentujące rozgrywkę na konsolach, dotyczyło jednak tylko sprzętu Microsoftu. Wersja na PlayStation miała ukazać się "wkrótce".

Dzisiejszą publikację ubiegł jednak jeden z pracowników Amazona. Jako, że CD Projekt rozpoczął produkcję fizycznych kopii, te zaczęły już trafiać do magazynów. Jeden z pracowników postanowił nie tylko spojrzeć na opakowanie, ale i zgarnąć z magazynu grę. Co więcej, pierwsze 21 minut swojej rozgrywki streamował na Twitchu. Nieoficjalne nagranie krążyło po sieci w weekend i na początku tego tygodnia. Szerzej sprawę opisywaliśmy w poniedziałkowym artykule. Teraz fani w końcu otrzymali oficjalną wersję "gameplay'a" od CD Projektu.

"Cyberpunk 2077" ukaże się 10 grudnia 2020 r. na PC, Xbox One, PlayStation 4 oraz Stadię. Wersje gry na Xbox One oraz PlayStation 4 będą działały także na Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. W przyszłości ukaże się również darmowa aktualizacja, dzięki której "Cyberpunk 2077" będzie mógł w pełni wykorzystać potencjał konsol nowej generacji.

AT

Źródło:
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
siema123
trochę pusto na tych ulicach

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki