REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

CBŚ zlikwidowało plantację konopii indyjskich

2011-11-20 10:55
publikacja
2011-11-20 10:55
Centralne Biuro Śledcze zlikwidowało w Pabianicach jedną z największych plantacji konopi indyjskich. Policjanci zatrzymali w sumie trzy osoby, w kwietniu kuriera narkotykowego, a potem dwóch producentów. Na terenie wytypowanej posesji, w kilkunastu halach policjanci odkryli w pełni zautomatyzowaną wytwórnię marihuany. Zabezpieczyli ponad 8 tysięcy krzaków konopi. Zarekwirowano także kilkanaście kilogramów prawie gotowego towaru oraz olbrzymią ilość środków wykorzystywanych w plantacji - między innymi dwie tony ziemi do sadzonek.

Hodowcy marihuany - 43-letni Dariusz L. oraz 39-letni Tadeusz R. zostali tymczasowo aresztowani. U jednego z nich, w samochodzie, funkcjonariusze odnaleźli worek, w którym znajdowało się ponad 6 kilogramów marihuany.
Źródło:IAR
Tematy
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają
Nie tylko 0 zł za konto. Sprawdź, które rachunki firmowe naprawdę się opłacają

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~Dim
Ćwoki, jakiej marihuany ? W Polsce od dawien dawna nazywano to konopią i rosło tego wszędzie po zagrodach bo jest to dobry materiał na włókno a siemię konopne jest bardzo pożywne i nadaje się dla rekonwalescentów na ogólne wzmocnienie.

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki