REKLAMA

Budimex rozbudował Laboratorium Centralne

2015-11-05 16:31
publikacja
2015-11-05 16:31

5 listopada br. Budimex otworzył rozbudowane i zmodernizowane Laboratorium Centralne, które ma swoją siedzibę w podwarszawskim Pruszkowie. Rozbudowa umożliwi wyposażenie tej jednostki w kolejne nowoczesne urządzenia do kontroli wyrobów budowlanych i diagnostyki nawierzchni.

/ Budimex

- Jakość jest dla nas priorytetem powiedziała podczas otwarcia Ewelina Karp Kręglicka, Dyrektor ds. Zapewnienia Jakości w Budimeksie. Kontrola jakości jest niezbędna na każdym etapie realizacji inwestycji. Budimex, który jest zaliczany do grona największych firm budowlanych na polskim rynku, przykłada do tego aspektu ogromną wagę. Spółka realizuje ponad 100 kontraktów rocznie. Przy tak dużej skali działalności warunkiem do utrzymania wysokiej jakości robót jest posiadanie własnych laboratoriów  dodała.

/ Budimex

Budimex ma łącznie 20 laboratoriów zlokalizowanych na terenie całego kraju, w których pracuje ponad 150 osób. Rozbudowane Laboratorium Centralne pełni funkcję jednostki wiodącej. Posiada ono akredytację PCA, która potwierdza wdrożenie europejskich standardów w zakresie realizacji badań.

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki