Bloober Team pokazał grę "Blair Witch"

Bloober Team pracuje nad grą „Blair Witch”. Tytuł ma trafić do graczy w sierpniu 2019 r.

(Puls Biznesu)

Informacja o pracach nad grą bazującą na popularnej serii horrorów została zaprezentowana w czasie konferencji Microsoftu towarzyszącej targom E3. Podczas tego samego wydarzenia CD Projekt ogłosił datę premiery gry „Cyberpunk 2077”.

Grę „Blair Witch” tworzyć będzie spółka Bloober Team NA. Brand gry znajduje się w posiadaniu Lions Gater Entertainment. Planowana data premiery gry to 30 sierpnia 2019 r. Tytuł pojawi się w wersjach na PC oraz Xbox One.

- Gra ta w opinii Emitenta będzie mieć wpływ na wyniki finansowe Grupy Kapitałowej Emitenta za 2019 rok i kolejne okresy – informuje Bloober w komunikacie.

6 czerwca Bloober Team informował o zawarciu przez spółkę zależną umowy „mającej za przedmiot samodzielne wydanie nowej, produkowanej przez spółkę gry na platformach spółki Microsoft w specjalnym programie. Prawa autorskie do przedmiotowej gry pozostaną przy dotychczasowych właścicielach i nie przejdą na Microsoft Corporation”.

[Aktualizacja 10:30] Inwestorzy dobrze przyjęli informację o premierze gry. Akcje Bloober Team drożeją o ponad 25 proc. przy 3 milionach obrotu.

/MZ

Źródło:
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.